//

«Байки зі склепу» Кличка-Богдана і «страшний сон» від Саакашвілі – фактчек-меми тижня – Без Брехні

«Байки зі склепу» Кличка-Богдана і «страшний сон» від Саакашвілі – фактчек-меми тижня

Минулого тижня в соцмережах тільки но і говорили про «медійну качку» (правда, трохи кривувату і недолугу) із заявою про звільнення з посади Голови ОПа Андрія Богдана. Ця тема створила цілу хвилю мемів, які відсунули на задній плани не менш цікаві теми і заяви. Але ми не могли пройти осторонь «шедеврів думки і риторики» політиків і чиновників. В нашій новій рубриці «Фактчек-меми» вашій увазі декілька «перлин» словесної еквілібристики.

 

  1. Михеіл Саакашвілі на персональній сторінці у Facebook: «… ваш кошмарний сон справдився, я повернувся в Одесу на зло вам і на благо майбутнього Одеси. Одеса буде самим великим містом України і Європи».

  1. Віталій Кличко на персональній сторінці у Facebook: «…пресс-конференция руководителя Офиса президента Андрея Богдана напоминала «байки из склепа»– подборка сплетен, манипулятивных домыслов и ничего больше. Когда такие вещи говорит руководитель Офиса президента – это выглядит, как минимум, странно и некомпетентно. Все свои, как вы думаете, «страшилки», господин Богдан, передавайте в правоохранительные органы».

  1. Олег Ляшко, заява на сторінці Twitter: «Чудова новина! Ми об‘єднуємо з Віталієм Кличком наші зусилля проти нашестя зеленої чуми на Україну».

  1. Дмитро Разумков «Українській правді»: «Якщо ми говоримо про підрахунки Омеляна, то, я думаю, йому є чим зайнятися, принаймні поки що як міністру інфраструктури. Наприклад, закінчити проект Hyperloop».

//
Exit mobile version