Схоже, астрологи оголосили тиждень фейків та перекручувань інформації про Німеччину. І не дивно!
Передача нам танків Німеччиною — знову одна з топових тем, особливо після того, як Франція та США озвучили можливість передачі Києву колісних танків AMX-10 RC, та бойових машин Bradley.
Над канцлером Шольцем та його нерішучістю передавати танки Україні вже починає кепкувати міністерка оборони Німеччини.
Глава оборонного комітету Бундестагу Марі-Агнес Штрак-Циммерман буквально троллить федерального канцлера Олафа Шольца тим, що Франція вирішила передати Україні легкі танки AMC-10 RC та броньовані машини Bastion.
“Інші країни-партнери знову лідирують. Тепер ми нарешті можемо почати в дусі франко-німецької дружби, вірно, Олафе Шольце? М’яч зараз на стороні Берліна. Тепер нам залишається тільки забити його“, — каже Штрак. http://surl.li/ehinz
Як на це реагують пропагандистські російські медіа? Ну, звичайно ж, перекручуванням інформації, від кого тільки можна та як тільки можливо.
Цього разу під роздачу потрапив директор Німецького товариства із зовнішньої політики Крістіан Мелінг. Його слова німецькому виданню ZDF про те, що Україні важливо розставити пріоритети в питанні деокупації територій були подані як: «В Германии сообщили неприятную для Украины новость про Крым и Донбасс». І підзаголовок: « Немецкий политолог Меллинг исключил возможность возвращения Украиной Крыма и Донбасса». http://surl.li/ehioe
Більш того, сама стаття, на яку радісно посилаються так звані ерефські ЗМІ написана скоріше в позитивному ключі для України і йде з підводкою:
“Воля українців до перемоги — нездоланна. Однак через обмеженість ресурсів уряд Києва повинен розставити пріоритети. Він може і надалі розраховувати на західну воєнну допомогу”.
Але звичайно, ці незручні для російського читача слова залишили за лаштунками. Це не дуже корелює з передноворічною рекламою, де європейська родина їсть хом’яка.
І хоча в статті дійсно висловлена думка про те, що деокупація Криму може бути малореалістичною, ніде не було написано, що це офіційна позиція Німеччини. Також не уточнюється, чи це малореалістично протягом 2023 року, чи загалом. Донбас же був названий не “нереалістичним”, а “серйозною проблемою”.
Проте, ніхто ніколи й не казав, що буде легко.
А наступною тезою після Криму є прогнози щодо того, що найближчими часом Україна перехопить стратегічну ініціативу.
Тобто у матеріалі висловлена думка лише одного експерта – хай і поважного. Вона не є офіційною позицією представників влади Німеччина. А у самому заголовку «РИА Новости» та інші сміттярки використали саме назву країни – Німеччина – для того, щоб маніпулятивно зробити акцент, що це нібито думка керівництва країни.
Отож якщо десь побачите зраду про те, що “Німеччина вважає, що Україна не зможе повернути Крим та Донбас”, то видихайте.
Це не більш як божевільні мрії російських пропагандистів.
І завжди читайте оригінал джерела, навіть якщо для цього потрібен гугл-перекладач.
Матеріал підготовлено фазівцями видання “Запорізктй центр розслідувань”