//

ФЕЙК з присмаком гумору про озброєних військових у київському метро – Без Брехні

ФЕЙК з присмаком гумору про озброєних військових у київському метро

В сатиричному пабліку “Баба і кіт” з’явився пост з відео військових в метро з підписом до посту: “Тим часом в київському метро”.  На відео, ми чуємо нібито оголошення “Станція театральна” та групу військових з прапором Швеції на формі. Відео набрало шаленої популярності… і у деяких користувачів викликало не дуже адекватну реакцію.

 

Звичайно, це не київське метро. В принципі, це видно просто придивившись до локації – потяг відмінний від тих, що циркулюють у київському метро, архітектура станції відрізняється від столичних, написи у рекламі на бордах виключно латиницею.

Насправді цьому відео вже аж 6 років.  В описі до оригінального відео пояснили, що це Лейбгвардія шведської армії, тестує доцільність громадського транспорту для перевезення військ. 

Хоча допис у пабліку явно гумористичного характеру, репостів так багато, що є підозра, що далеко не всі сприйняли це як жарт. Занепокоєння видно в деяких коментарях до репостів.

Враховуючи напружену ситуацію із російською військовою загрозою, численні повідомлення про відправлення в Україну то британського, то канадійського спецназу, низький рівень обізнаності пересічних громадян взагалі про можливість і реальні ситуації коли військові можуть пересуватися навіть громадським транспортом, відсутність навичок розрізняти візуально по стилю військової форми до військ якої країни належать бійці – такий гумор для значної кількості людей може сприйматися зовсім не через призму гумору і викликати панічні настрої.

Але підкреслюємо ще раз – допис виключно жартівливий, отож точно не варто через нього переживати. А репости краще робити з чіткими меседжами та поясненнями, які нікого не налякають.

 

Авторка. Наталія Бушковська

//
Exit mobile version