Кісельов знову мірявся розмірами і пригрозив «ядерним попелом» Британії
Звичний комплекс росіян, коли нічим хвалитися окрім розміру (територій чи ракети), озвучив кисельов у своїй передачі. Він назвав Великобританію настільки малесеньким острівцем, на який вистачить лише однієї «найпотужнішої в світі» ядерної ракети. На фоні в цей час демонстрували мультик з порівнянням розмірів росії та Британії і ракеткою, яка вилітає з росії і знищує острів. Ракета була підписана як РС-28 «Сармат».
На цьому погрози не закінчуються
Кисельов припускає запуск до берегів Британських островів «найшвидшого в світі» російського атомного дрона-торпеди «Посейдон», вибух якого викличе нищівні руйнування внаслідок цунамі та радіаційного забруднення суші. Наслідки застосування «най най най» зброї також продемонстрували страхітливим мультиком.
Летіти і плисти поки нічому
Всі ці нищівні фантазії пропагандиста Кисельова справді страшні але є одне але: летіти і плисти насправді нічому.
Так, вищезгадана ракета «Сармат» справді існує і за своїми проектними характеристиками вантажопідйомності справді не має аналогів у світі. Немає сенсу зараз занлиблюватися в порівняння з аналогами чи конкурентами, тому що на озброєнні в росіі цієї ракети немає.
Як зізнається сам рогозін (голова роскосмосу), ракету вони все ще «планують»:
«планують протягом року вести льотно-конструкторські випробування»
«роскосмос майже готовий до серійного виробництва «Сарматів»
«20 квітня відбувся лише перший випробувальний пуск «Сармата»
«готуються провести ще як мінімум три випробування».
Тобто наразі ракети нема.
До того ж аналоговонетну новітню ракету планують запускати зі старих пускових шахт ще радянської «Воєводи», оснащена вона модернізованим радянськими двигуном 80-х років, що свідчить про те, що не вся ракета така вже новітня, а частково «глибоко модернізована».
Відносно «Посейдона» ситуація приблизно така ж. Сама безпілотна субмарина (торпеда) в одному екземплярі нібито готова, планують зробити 43 екземпляри, але поступлять на озброєння вони до 2027 року. Та головне, що її немає на чому транспортувати. Справа в тому, що для запуску «Посейдона» потрібна інша субмарина, а для обслуговування ціла група човнів підтримки та забезпечення. За планами мали бути збудовані два човни-носії: «Хабаровськ» та «Белгород». З них лише «Белгород» був спущений на воду та проходив випробування, навіть ще не був узятий на озброєння. Проте на свіжих супутникових знімках від 29 квітня 2022 року субмарину будо виявлено в сухому доці, тобто вона вже стоїть на ремонті.
Отже схоже кисельов знову може хіба що собі посипати лисину «радіоактивним попелом» в безсилій злобі.