//

Маніпуляція Гроссі про відсутність жодних ознак замінування ЗАЕС – Без Брехні

Маніпуляція Гроссі про відсутність жодних ознак замінування ЗАЕС

Позавчора ГУР повідомила, що окупанти щось городять на даху 4 енергоблоку ЗАЕС. На це Гроссі вчора на брифінгу у москві відповів:

«Я контактував з експертами постійної місії на ЗАЕС декілька годин тому. Під час недавніх інспекцій не зафіксували жодних ознак мінування, але ми, як і раніше, надзвичайно насторожені».

А сьогодні показали свіжі супутникові знімки, де видно невідомі об’єктами (вибухівку?) на даху 4 енергоблоку.

То виходить Гроссі збрехав? Насправді ні. В дійсності його словами зманіпулюівали пропагандисти. Про це далі у матеріалі.

 

Ні. Ви неправильно читали. Слідкуйте за руками.

1. По-перше, Гросі дзвонив на станцію учора, але інспекцію вчора не проводили. Недавня – це кілька днів тому. А кілька днів у Гроссі може бути будь-якою датою.

2. По-друге, та інспекція, яку колись проводили, була навколо охолоджувальних ставків. То як же вони могли від ставка побачити, що там на даху робиться. Так само вони ознак замінування в машинних залах не виявили, бо лише зараз попросили у окупантів про допуск туди у майбутньому.

Не ходити куди не треба, щоб не побачити зайвого. Гроссі – видатний … майстер формулювати відповіді «і вашим і нашим». Але його «неупередженість»=відверте прикривання окупантів, адже навіть виявлені МАГАТЕ російські міни на АЕС вже не є порушенням.

//
Exit mobile version