//

Математика фейків. Пропаганда від «західних» експертів: рф відбудовує Маріуполь, а Зеленського скоро усунуть – Без Брехні

Математика фейків. Пропаганда від «західних» експертів: рф відбудовує Маріуполь, а Зеленського скоро усунуть

Ми вже звикли, що російська пропаганда у своїх вкидах нехтує будь-якими людськими цінностями та мораллю. Але з тими хто штампує брехню за порєбріком – все зрозуміло. Дивує, що прикормлені кремлем західні експерти – нібито вихідці із західного цивілізованого світу – підігруючи пропагандистам також переходять кордони людяності. Про проросійські наративи у черговій порції меседжів так званих «західних» експертів та медіа – далі у матеріалі.

 

РОСІЯ У МАРІУПОЛІ БУДУЄ БУДИНКИ ДЛЯ МЕШКАНЦІВ

«Коли Україна відвойовує міста, з них зникають нібито «російські диверсанти». Коли росія звільнила Маріуполь від українських нацистів, то побудувала безкоштовні квартири для жертв війни та нові продуктові магазини…», – написав у Twitter американський публіцист Джексон Хінкл.

Щодо наративів:

  1. Україна відвойовує міста, з них зникають нібито «російські диверсанти» – наратив про те, що на деокупованих територіях «київський режим» влаштовує геноцид та гоніння на місцеве населення; наратив про те, що росія на «нові території» приносить достаток, добробут, піклується про населення.
  2. Росія побудувала безкоштовні квартири для жертв війни та нові продуктові магазини – наратив про те, що життя у Маріуполі відновлюється, що росія «повертає» життя місту.
  3. Звільнила Маріуполь від українських нацистів – наратив про те, що в Україні керують нацисти, а Маріуполь обороняв нацистський підрозділ «Азов».
  4. PS. На нашому сайті неодноразово виходили викриття про те, що так звані нові будинки у Маріуполі – це фейк. Окупанти побудували на місці колишнього ринку лише один квартал і в нього заселяють російських військових.

 

УКРАЇНА ЦЕНТР ТОРГІВЛІ ДІТЬМИ

Американський журналіст Клейтона Морріса, якого часто цитують пропагандисти, стверджує, що Україна перетворюється на світову столицю торгівлі дітьми та сурогатного материнства: «…найкраще місце для цього зараз – Україна, де експлуатуються зневірені жінки».

Щодо наративів:

  1. Перетворюється на світову столицю торгівлі дітьми – наратив про те, що українських дітей та їх органи продають на Захід, як плату за постачання зброї, шо в Україні процвітає чорний ринок постачання органів на Захід.
  2. PS. Саме росію і її очільника звинувачують у викраданні українських дітей – за це бункерному диктатору виписано ордер на арешт у Міжнародному кримінальному суді.

 

ЗЕЛЕНСЬКИЙ МАРІОНЕТКА І ЙОГО УСУНІТЬ ВІД ВЛАДИ

«…Зеленського так чи інакше збираються вбити або усунути. Тому вони хотіли б звинуватити у цьому росію. Знову ж таки, вони не хочуть брати на себе відповідальність за те, що вони робитимуть самі. Щиро кажучи, я не думаю, що Зеленський ще довго буде при владі. Я думаю, що його дні злічені», – заявив ексаналітик ЦРУ Ларрі Джонсон.

Щодо наративів:

  1. Зеленського так чи інакше збираються вбити… вони хотіли б звинуватити у цьому росію – наратив про те, що Україна і українська влада – маріонетки Заходу, що Україна знаходиться під зовнішнім управлінням Заходу.
  2. Вони не хочуть брати на себе відповідальність за те, що вони робитимуть самі – наратив про те, що Захід воює з росією руками українців, що Україну використовують для зведення рахунків з рф.
//
Exit mobile version