//

Мирне небо над Воронежем: Як Стремоусов з росії бреше про провал наступу на Херсон – Без Брехні

Мирне небо над Воронежем: Як Стремоусов з росії бреше про провал наступу на Херсон

Самопроголошений «заступник голови військово-цивільної адміністрації» Херсонської області колаборант Кирило Стремоусов втік з Херсону напередодні початку наступу ЗСУ. А тепер на тлі краєвидів Воронежа бреше своїм глядачам про те, що небо над Херсоном спокійне і нічого не відбувається. Наші колеги з Кавун.City провели прекрасне розслідування та встановили місцеперебування зрадника.

 

Останні кілька днів на своєму іменному каналі в Telegram неблогер Кирило Стремоусов веде доволі дивну активність. Він по кілька разів на день змінював аватарку каналу, але повністю замовчував усі події, які в цей час відбувалися у Херсоні та області. Т Стремоусов виставляв себе з московитським актором Владіміром Машковим. Втім дуже швидко після нашого допису видалив її. Потім себе в чорній сорочці.

Але маніпуляцій з картинкою каналу було явно недостатньо на тлі наступу українських військових на Херсонщині й убивства невідомими патріотами колаборанта Олексія Ковальова. “Заступнику голови” необхідно було вкинути хоч якусь дезінформацію своїм адептам та заспокоїти їх. Втім через брак елементарного мислення колаборант саме себе викрив на брехні.

Записавши кілька красномовних відео на тлі нехерсонських краєвидів, Стремоусов «спалив» себе на тому, що насправді з Херсону він втік. Втім, що він давно вже і не був у Херсоні було ясно навіть по його активності в Telegram-каналі. Останнім часом там були відео з його мандрів лівобережжям Херсонської області, а також постійні відеозвіти про візити до Криму. 

Почалося це з часів перших влучань ЗСУ по Антонівському мосту. Кирило Стремоусов приїжджав до Херсона, знімав короткі відео про те, що нічого буцімто не сталося, і повертався на лівий берег Дніпра. 

Кирило Стремоусов впевнено показував мирне небо за вікном, розповідав про те, що наступ ЗСУ «захлинувся», у Херсоні нічого не вибухає і взагалі усе спокійно. От тільки херсонці одразу ж звернули увагу, що мирне небо над містом за вікном — це не херсонське небо. В принципі, як і саме це місто — не Херсон.

Річ у тому, що таких краєвидів у Херсоні просто нема. Тож ми поставили собі завдання встановити, де ж саме наразі перебуває зрадник та колаборант Кирило Стремоусов. На своїй сторінці у Facebook ми спитали в наших читачів — чи не впізнають вони локацію.

Серед версій розглядався і такий улюблений Стремоусовим Крим, і міста у Московії: Москва або Санкт-Петербурґ. От тільки настільки низька забудова біля річки в жодній зі столиць кривавої імперії не спостерігається. Тобто, шукати треба було в менш розвинених містах.

Нам вдалося встановити, що останні кілька днів Кирило Стремоусов перебуває у Воронежі! Зараз покажемо, як ми шукали. 

Над правим плечем Кирила Стремоусова видно церкву, і характерний димар ліворуч від нього, і чотириповерхіку за спиною зрадника. Доволі впізнавані будівлі, якщо трошки розібратися, то їх можна дуже легко знайти.

Собор за спиною в Кирила Стремоусова — це Благовіщенський катедральний собор у Воронежі.

Але одного собору замало для того, аби бути впевненими в тому, що це саме Воронеж. Для цього нам знадобляться димар, чотириповерхівка та ще одна характерна будівля жовтого кольору ліворуч від зрадника. Їх ми знаходимо доволі легко.

Чотириповерхівка — це Воронезький коледж будівельних технологій за адресою проспект Революції, 29:

Димар — насправді не димар, а пам’ятник. Це так звана стела на площі Перемоги, розташований трохи за коледжем в напрямку річки Воронеж.

Останній маркер — жовта будівля — нам знадобиться тільки як додаткове підтвердження того, що ми справді бачимо той самий вигляд із вікна готелю, що й на відео Стремоусова. Все це саме у такому вигляді видно з вікон п’ятизіркового готелю Marriott у Воронежі по проспекту Революції, 38.

Як ми знайшли готель Marriott? Та це перший же готель, який взагалі варто було перевірити, віртуально «гуляючи» по проспекту Революції! Стоїмо під будівлею будівельного коледжу, обертаємося на 180 градусів і бачимо цього скляного монстра. Далі лишається тільки «підійти» ближче та «зайти усередину».

 

А всередині ми переглядаємо світлини, співставляємо їх з тим, що побачили на відео Кирила Стремоусова й переконуємося: мирне небо над Херсоном зрадник знімав у Воронежі.

Він жодного разу не каже про те, що не перебуває в місті. Натомість на одному з відео прямо вказує на те, що в нього за спиною мирне небо, мирне місто і «жодні ЗСУ нікуди не наступають». 

Отже, з готелем ми визначились, але цього нам видалося все одно замало. На відео Кирила Стремоусова ми помітили ще кілька цікавих деталей, які вирішили перевірити. І нам вдалося знайти навіть приблизний номер колаборанта. До слова, наразі ціни в готелі варіюються в межах 9-10 тисяч гривень за ніч!

Ми порівняли як виглядає номер Стремоусова на його відео і світлини подібних номерів у готелі Marriott у Воронежі. Зверніть увагу на лампу та штори — вони ідентичні. Ну а крісло — імовірно саме те, в якому сидить під час запису Кирило Стремоусов. 

Це один з типових виглядів номеру в цьому готелі, тож точно вказати на кімнату, в якій саме перебуває херсонський зрадник, нам, на жаль, не вийде. 

Натомість ми знайшли ще одну локацію саме в цьому готелі, на тлі якої колаборант робив свою промову: це холл готелю з впізнаваними книжковими полицями. Здається, книги на стелажі трохи переставили й частково замінили. Але попри це, впізнати один з холів готелю Marriott можна хоча б за самою ідеєю та стіною.

Отже, з певністю можна сказати, що щонайменше від 29 серпня (перше викладене з готелю Marriott відео на каналі Кирила Стремоусова) зрадник перебуває не в Херсоні. Зважаючи, що усі попередні тижні на вихідних він їздив до своєї родини у Крим, в Херсоні Стремоусов не перебуває з п’ятниці, 26 серпня.

Останнє відео на каналі, де зрадник перебуває в «своєму» кабінеті датовано взагалі ще 24 серпня. Тоді він виходив у прямий етер московитського пропагандистського каналу «россия 24». От тільки виклав його Стремоусов на свій канал 28 серпня, імітуючи своє перебування у Херсоні.

До слова, у цьому відео Стремоусов розповідав про те, як до нього «масово» приходять містяни зі своїми проблемами, які він «героїчно» вирішує. Ну от тільки ніколи ще не було жодного відео в каналі Стремоусова про те, як він реально спілкується з херсонцями у захопленому кабінеті, який він обставив портретами сталіна, Че Ґєвари та путіна…

А вишенькою на торті ми лишили скріншот одного з відгуків про готель Marriott у Воронежі, який з’явився у мережі просто під час написання цього матеріалу. Як то кажуть “так нє хочется уєзжать із Воронєжа, але тут Стрємоусов, значить скоро буде бавовна”

 

 

//
Exit mobile version