//

Неправда лаврова про те, що скоро з Україною і її владою «поважаючі» себе країни перестануть спілкуватися – Без Брехні

Неправда лаврова про те, що скоро з Україною і її владою «поважаючі» себе країни перестануть спілкуватися

Днями очільник мзс кремля лавров видав черговий меседж про те, що ось-ось визріває ситуація, коли із Зеленським і його командою поважаючі себе країни перестануть спілкуватися. Такий вкид він видав під час одного з виступів на Шанхайському форумі. Чому це брехня і як факти говорить зовсім про інакше – далі у матералі.

 

Заяву лаврова поширили державні видання рф, зокрема ТАСС (далі мовою оригіналу): «Зеленский и его команда делают все и в медийном пространстве, и в своих практических шагах, чтобы любая уважающая себя страна не захотела с ними общаться. Это действительно так, и мы понимаем, что осознание этого зреет» .

То що ж насправді відбувається із підтримкою України? Щоб зрозуміти наскільки лавров говорить неправду, та наскільки широке коло українських партнерів, варто переглянути декілька останніх подій та ініціатив навколо України.

Наприклад, зустрічі у Рамштайні. Перша з них відбулася 22 квітня 2022 року. На запрошення відгукнулися 40 країн світу. Станом на липень 2022 року, коли відбулася четверта зустріч даного формату, то в ній прийняло участь вже 50 країн. http://surl.li/lbpub

21 квітня 2023 року вже на 11-му Рамшатйні всі тіж 50 країн залишилися в колі друзів України.

Ще одна подія – Бучанський саміт, який пройшов 31 березня 2023 року. Президент України відзначив важливість того, що близько 50 країн та організацій взяли участь у першому Бучанському саміті.

«Для кожного українця та українки це надзвичайно важливо. Важливо тому, що є пріоритети. Це перемога й справедливість. Ми їх обов’язково досягнемо», – сказав він. http://surl.li/lbpvi

Тобто теж мова йде про підтримку 50 країн і організацій. І при всій повазі до всіх інших країн, але це країни-лідери світових економік, лідеру у свої регіональних сегментах.

Голосування в ООН. Генеральна Асамблея ООН на надзвичайній сесії 23 лютого переважною більшістю голосів схвалила проєкт резолюції, який інкорпорує ключові положення запропонованої восени 2022 року Україною “формули миру” – плану з десяти пунктів, покликаному завершити повномасштабне російське вторгнення в Україні.

За резолюцію проголосувала 141 держава-член ООН, ще 32 утримались під час голосування (зокрема Іран, Казахстан і Китай), а сім країн виступили проти: Білорусь, КНДР, Еритрея, Малі, Нікарагуа, Росія і Сирія. http://surl.li/jthqy

ВИСНОВОК

Про яку тенденцію говорить лавров важко уявити, бо реальність зовсім інша. Україну підтримує переважна більшість найпотужніших країн світу. І не спостерігається тенденція по зменшенню цієї підтримки.

 

Матеріал підготовлено фахівцями видання «Інтент»

//
Exit mobile version