//

ПРАВДА ПРО ОБСТРІЛ ДИТСАДКА І ФЕЙКИ НАВКОЛО ЦЬОГО – Без Брехні

ПРАВДА ПРО ОБСТРІЛ ДИТСАДКА І ФЕЙКИ НАВКОЛО ЦЬОГО

Після накачки російського інформпростору “підготовкою ЗСУ до наступу на Донбасі” з самого ранку телеграм-канали терористів почали розганяти фейкову інформацію про нібито обстріли окупованих територій. Водночас місцеві мешканці підтверджували ВИЛЬОТИ з Донецька та Луганська, а не прильоти.

 

МЕССЕДЖ: російські пропагандисти одночасно почали поширювати новину про обстріл дитячого садка в Новій Кондрашівці, називаючи її то територією ОРДО то ОРЛО

Повідомлення підхопили Соловйови, Руденки, Варгонзо та інші російські пропагандисти-важковаговики. І всі вони спершу писали, що це обстріл окупованої території. Хоча дехто з них називає себе військовими репортерами або навіть військовими російських збройних формувань на Донбасі, визначити, що це Станиця Луганська – неокупована територія – не змогли.
Ці фото були взяті з саме українських публікацій, на місце подій виїхали рятувальники ДСНС України, жодних фото чи відео від всюдисущих “репортерів” Росії не було, тому що це неокупована територія.

До речі пізніше протягом дня на окупованих територіях таких роликів результатів обстрілів пропагандистами було знято чимало.

Коли стало зрозуміло, що це українська територія, пропагандисти видалили свої пости про обстріл окупованої території і натомість почали розганяти іншу версію.

МЕССЕДЖ2: Обстрілу не було, це заготовлена наперед провокація, траєкторія невідповідна, у терористів немає навіть такої зброї тощо.

Попри саму абсурдність звинувачення у обстрілі нашими військами садочку, є ще й факти.

1. Є інші фото двору того ж садка зі слідами від іншого вибуху та осколками.

2.Поруч в той же час постраждало залізничне депо.

3.Місце та характер пошкодження вказує, що вистріл був саме звідти, де розташовані позиції російських найманців.

Колєги з Bellingcat розрахували напрямок пострілу.

Пізніше російсько-терористичними військами обстріляно ще один навчальний заклад – ліцей у Луганській області, де в той час перебувало понад 40 дітей. На щастя ніхто не постраждав.
Бачимо, що фейкарі миттєво намагаються пристосувати будь-яку ситуацію для своєї вигоди, насправді обстріляні діти для них це лише інструмент для нагнітання чи створення причини для вторгнення.
‼Читайте інформацію з офіційних джерел, наприклад сторінки ООС, вона точно перевірена.
//
Exit mobile version