//

Правда про те, як росіяни не в той бік “на мобілізацію” побігли – Без Брехні

Правда про те, як росіяни не в той бік “на мобілізацію” побігли

Вчора, після оголошення “часткової” мобілізації, всі квитки на ті напрямки, куди ще пускають русскіх, були розкуплені моментально. На сьогодні на ранок лишився один квиток до Тбілісі за $3160 та 9 до Єревану по $2730.

Тому росіяни кинулися тікати на машинах. В інтернет з’явилися відео з заторів на кордонах з Грузією, Монголією та Фінляндією. Картина всюди одна: багатокілометрові черги ухилянтів. Тих самих “простих русскіх”, які були не проти спецоперації і денацифікації, чи принаймні байдуже ставилися, коли вбивали лише українців чи їхніх контрактників. А коли випала нагода самим померти, то раптово всі виявилися пацифістами та прозріли, що це ж загарбницька війна, а не “защіта родіни”.

Пропагандисти кинулися доводити, що відео з кордонів фейк чи принаймні перебільшення. Вчепилися в повідомлення поліції Фінляндії, яка заявила, що у них заторів нема. Це, на думку пропагандистів мало б бути підтвердженням фейку. От тільки є одне але: заторів нема на фінських пунктах пропуску. Саме скріншоти з камер на виїзді з Фінляндії демонструють росіяни, як “доказ”.  А на російських пунктах пропуску камери “випадково” виявилися вимкнені.

А саме там на ранок сьогоднішнього дня ще стояло 145 на одному та по 80-60 машин на інших пунктах пропусків. Показовим також є те, що на фінському кордоні з росії черга була ще 55 машин і вона не збільшувалася, тобто отих 145 машин з Росії не випускають.

Зробили  коротеньке відео з фінського кордону та з чергами на інших кордонах.

//
Exit mobile version