//

ПРОПАГАНДА РАШИСТІВ ВІДКРИТО ПОШИРЮЄ ЗАКЛИКОМ ПРО ДЕПОРТАЦІЮ  НАСЕЛЕННЯ ДОНБАСУ В ДАЛЕКІ РЕГІОНИ – Без Брехні

ПРОПАГАНДА РАШИСТІВ ВІДКРИТО ПОШИРЮЄ ЗАКЛИКОМ ПРО ДЕПОРТАЦІЮ  НАСЕЛЕННЯ ДОНБАСУ В ДАЛЕКІ РЕГІОНИ

Примусово «евакуйовані» маріупольці, які вдало «пройшли» фільтраційні табори отримують листівки, які за змістом дуже нагадують запрошення Нацистської Німеччини. Наших людей «запрошують» до найдепресивніших регіонів росії, їм потрібні нові гастарбайтери, як і німцям потрібні були робочі руки мільйонів українців та українок.

 

Насправді примусово «евакуйованих» українців спершу поміщають в один з п’яти розташованих на території окупованого Донбасу фільтраційних таборів. Там людей очікують довгі та принизливі процедури фільтрації – відбір відбитків пальців, оформлення різних документів, допити. Рівень фільтрації постійно зростає – під неї підпадають усі громадяни від 18 років, незалежно від статі. Ті люди, які не проходять фільтрацію через проукраїнську позицію, зникають. Потім можуть відібрати український паспорт, взамін видати «паспорт днр» чи якусь довідку, з якою неможливо буде виїхати з росіі. Далі окупанти відправляють на власний вибір у віддалені райони росії, щоб виправити незадовільну демографічну ситуацію. «Вигідні умови» з листівки, такі ж «правдиві», як і на німецьких листівках 40х років. Почерк та методи нацизму не змінилися.

На сьогодні, за інформацією мерії міста Маріуполя, підтверджено дані про 33 тисячі містян, яких було примусово депортовано до РФ та тимчасово окупованих районів Донецької області. Ірина Верещук на одному з брифінгів озвучувала цифру 45 тисяч, росіяни вихваляються 134 тисячами викрадених українців.

Загалом за підрахунками, які днями озвучив Президент Зеленський, росія примусово вивезла з України понад 500 тисяч людей, омбудсменка Денисова називає ще більшу цифру – до 700 тисяч. Це лише у 2022 році. Рашистські ЗМІ, посилаючись на джерела у військових відомствах РФ, також озвучують цифру понад 700 тисяч осіб, вивезених окупантами до Росії, з них понад 131 тисяча – діти.

Ця кількість вже співставна з трагічним масовим виселенням українців з Польщі, відомим як акція «Вісла». Рашизм=нацизм.

//
Exit mobile version