//

ЄС попередив Ілона Маска про санкції за російську пропаганду та дезінформацію проти Ізраїлю у мережі Х (Twitter) – Без Брехні

ЄС попередив Ілона Маска про санкції за російську пропаганду та дезінформацію проти Ізраїлю у мережі Х (Twitter)

Після придбання Ілоном Маском мережі Twitter та перейменування її на мережу «Х», новий власник фактично відмінив контроль у мережі за поширенням недостовірного контенту. Цим звичайно оперативно скористалися кремлівські пропагандисти та її західні міньйони, в буквальному сенсі окупувавши мережу. Рівень дезінформації та пропаганди у мережі зріс багатократно.

Черговим показовим прикладом стали події війни в Ізраїлі. Мережа Х буквально вибухнула шквалом дезінформації, що була направлена проти Ізраїлю і частково проти України – російська пропаганда усіма можливими способами намагалася показати, що терористи ХАМАСу воюють проти ізраїльтян західною зброєю, які було передано Україні, і яку ми нібито перепродали на чорний ринок зброї.

Тому днями Європейський союз попередив, що може застосувати заходи проти мережі X (Twitter), оскільки у соцмережі масово розповсюджується дезінформацію про війну в Ізраїлі та Україні. Про це йдеться у листі єврокомісара Тьєррі Бретона власнику X (Twitter) Ілону Маску. http://surl.li/maiqf

 

«Після терористичних атак, скоєних ХАМАС проти Ізраїлю, ми маємо підстави вважати, що ваша платформа використовується для поширення незаконного контенту та дезінформації в ЄС», – йдеться у листі до Ілона Маска.

Єврокомісар наголосив, що у соцмережі Ілона Маска розповсюджували підроблені та маніпулятивні зображення та фейки, зокрема старі зображення збройних конфліктів, які не мають відношення до Ізраїля, чи кадри, які насправді були зроблені у відеоіграх.

Ілона Маска закликали протягом найближчих 24 годин забезпечити «швидку, точну та повну реакцію» на прохання зв’язатися з Європолом та «відповідними правоохоронними органами»стосовно дезінформації в X (Twitter).

Нагадаємо, що 27 жовтня 2022 року Маск повідомив, що придбав компанію Twitter, яка володіє однойменною соцмережею. Він поділився відео, на якому заходить до штаб-квартири компанії. Крім того, мільярдер змінив підпис на своїй сторінці у соцмережі на «Chief Twit».

Ілон Маск запустив у Twitter преміальну підписку за $8 доларів, яка потрібна для отримання синьої галочки та верифікації облікового запису. Крім того, Маск заявив, що будь-який twitter-акаунт, що використовує чуже ім’я без чіткого вказання на пародію, буде заблокований.

Також було оголошено, що почнуть відновлювати заблоковані акаунти в мережі. Зокрема, Маск розблокував акаунт колишнього президента США Дональда Трампа та зняв обмеження на акаунти, пов’язані з Кремлем.

Потім у Twitter запустили лічильник, який показує, скільки людей переглянули опублікований твіт, оголосили про розширення списку політичної реклами, яку можна публікувати в соціальній мережі, та запровадили нову політику «нульової толерантності» до дописів із насильницькими висловлюваннями.

У квітні 2023 року користувачі Twitter помітили, що кнопка у вигляді синього птаха у верхньому лівому кутку сторінки змінилася на зображення собаки породи сіба-іну Doge, на честь якої названа криптовалюта Dogecoin. Таке рішення власник Twitter Ілон Маск пояснив тим, що ще коли він тільки замислювався про придбання якоїсь соцмережі один з користувачів порадив йому купити Twitter і змінити лого з пташкою на собаку.

1 червня власник соціальної мережі Twitter Ілон Маск, підтвердив, що платформа може бути перейменована на X у відповідь на твіт Daily News.

1 липня Twitter закрив доступ до публікацій неавторизованим користувачам і тепер вимагатиме від них мати обліковий запис у соцмережі для перегляду твітів.

//
Exit mobile version