//

Топ-три міфи про гімн України – Без Брехні

Топ-три міфи про гімн України

Не зважаючи на те, що державний прапор, гімн, герб Україні з початком війни набули дадоткового потужного символізму, у суспільстві циркулюють міфи і кліше про історію символів, їх походження. Слід зазначити що і російська пропаганда намагається дискредитувати українські національні символи, створюючи по них фейки. У даній публікації розглядаються три міфи про гімн України.

 

Автором гімну України є Тарас Шевченко – саме слова поета лягли в основу твору, який потім адаптували.

НАСПРАВДІ

Насправді, авторами гімну України є поети Павло Чубинський та Михайло Вербицький. Один момент, що дотично пов’язує створення гімну та Тараса Шевченко – це дата першого публічного виконання, яке відбулося 10 березня 1865 року. Це якраз були роковини смерті видатного українського поета. Перше виконання гімну відбулося у місті Перемишель.

В тексті гімну України дуже багато слів про смерть, що негативно відбивається на долі країни та подій навколо неї.

НАСПРАВДІ

Так в українському гімні є слова по смерть, є згадки про речі пов’язані зі смертю. Але вони не переважають. Навпаки гімн України є героїчним твором, який надихає, спонукає на боротьбу. Є в ньому і життєрадісні мотиви.

Нинішній гімн України нищить сучасну жертовність і не відображає сучасність у якій живе українська держава.

НАСПРАВДІ

Насправді гімн нашої держави гармонійно передає історичний шлях України, її боротьбу за незалежність, героїзм, на послідовність поколінь. Гімн закликає українців не забувати відстоювати свою ідентичність і незалежність.

//
Exit mobile version