//

Вкид пропаганди про нібито «новий наступ» окупантів на Харків – Без Брехні

Вкид пропаганди про нібито «новий наступ» окупантів на Харків

У Сухопутних військах та у владі Харківської області заперечують імовірність великого наступу російської армії у найближчий час, про що написало видання «The Telegraph». Таку інформацію озвучив начальник служби зв’язків із громадськістю командування Сухопутних військ ЗСУ Володимир Фітьо в коментарі Liga.net; очільник Харківської ОВА Олег Синєгубов на брифінгу.

 

Британське видання “The Telegraph” з посиланням на неназвані джерела в українській розвідці написало, що в найближчі тижні російська армія нібито планує новий “широкомасштабний наступ” на Харківську область – принаймні українське військо готується до цього. Мовляв, нещодавні атаки на Харків та область – провісники цього, й у найближчі вихідні можливі нові атаки. http://surl.li/oyvsm

Начальник служби зв’язків з громадськістю командування Сухопутних військ Збройних сил України Володимир Фітьо назвав це “маячнею”. За його словами, журналісти “все перекрутили” і в матеріалі немає “нічого нового”. http://surl.li/oyvss

Фітьо заявив, що “The Telegraph” посилається на “якісь незрозумілі підрозділи військової розвідки” і матеріал “не вартий уваги”.

Керівник Харківської обладміністрації Олег Синєгубов, коментуючи цей матеріал, сказав, що на різних напрямках фронту на Харківщині поки не фіксують скупчення російських військ: «”Скупчення  ми наразі не спостерігаємо, не фіксуємо. Всі лінії кордону – ситуація у нас не змінилася, але ми моніторимо все в режимі онлайн, наші військові вживають всіх необхідних заходів, щоб бути готовим до будь-яких розвитків подій.

Для того, щоб говорити про плани ворога про будь-який наступ, він має сконцентрувати підрозділи на тому чи іншому напрямку. Наразі такої концентрації немає. Об’єктивних причин казати, що ворог найближчим часом буде здійснювати певні штурмові дії по цьому напрямку, немає. Однак ця ситуація може змінитися щохвилини».

Водночас керівник обладміністрації розповів, що Росія не відмовилася від планів щодо окупації територій Харківської області.

«Ми розуміємо, що ворог від своїх намірів щодо можливого відбиття території, які він втратив під час звільнення восени 22 року, щодо міста Харкова, окупації можливої не відмовився. Маємо бути до цього готові», – сказав Синєгубов.

 

Матеріал підготовлено фахівцями видання “Запорізький центр розслдувань” в рамках ініціативи Мережа проектів з протидії дезінформації 

//
Exit mobile version