//

Як Google заблокував сервіси російським компаніям за пропаганду та спонсорство війни – Без Брехні

Як Google заблокував сервіси російським компаніям за пропаганду та спонсорство війни

Корпорація Google почала блокувати корпоративні сервіси Google Workspace (корпоративна пошта, документи, диск тощо) низці російських компаній, які потрапили під санкції США.

Як повідсдяють фахівця, у ніч на 10 серпня Google почала масово блокувати корпоративні сервіси Google Workspace (корпоративна пошта, “Google Документи”, “Google Диск” тощо) для російських компаній, які перебувають під санкціями та поширювалти пропаганду або підтримують війну в Україні. http://surl.li/jzocx

 

“Після блокування сервісів співробітники компанії не можуть зайти в корпоративну пошту, скористатися електронним документообігом через Google Docs, через що є ризик фінансових і репутаційних втрат, майже всі важливі документи і листування залишилися в корпоративному сховищі Google”, – розповідають експрети Google.

На поточний момент близько 30% всієї корпоративної інформації російських компаній зберігається на американському майданчику Google Workspace.

Багато організацій до кінця відтягують перехід на альтернативні робочі простори, наприклад “Яндекса”, сподіваючись, що Google заздалегідь попередить про блокування.  У розсилці, яка прийшла співробітникам російських IT-компаній, американська корпорація аргументувала блокування “спам-повідомленнями”.

Google продовжить блокувати російські підприємства, які перебувають під санкціями ЄС або США. Крім того американська компанія може робити це без попередження, що не дасть змоги компаніям зробити резервне копіювання на альтернативні майданчики”

В той же час Міністерство зв’язку Іраку заявило, що розблокує застосунок для обміну повідомленнями Telegram, доступ до якого раніше обмежив Багдад, посилаючись на проблеми безпеки й витоки даних офіційних державних установ і громадян, про це інформує Reuters. http://surl.li/luqag

У заяві міністерства йдеться, що рішення про зняття заборони було прийнято після того, як компанія, що володіє платформою, відповіла на вимоги органів безпеки, які закликали її розкрити суб’єктів, що допустили витік даних громадян.

Зазначається, що застосунок широко використовується в Іраку для обміну повідомленнями, а також як джерело новин і для обміну контентом. Крім того, деякі канали в Telegram містять велику кількість персональних даних, включаючи імена, адреси та родинні зв’язки іракців. Також у заяві міністерства йдеться, що Telegram висловив повну готовність спілкуватися з відповідними органами влади.

У відповідь на запит Reuters член пресслужби Telegram повідомив, що публікація приватних даних без згоди користувача заборонена умовами надання послуг Telegram, і такий контент регулярно видаляється модераторами.

“Ми можемо підтвердити, що наші модератори видалили кілька каналів, які поширювали персональні дані. Однак ми також можемо підтвердити, що у Telegram не запитували жодних приватних даних користувачів і що вони не були поширені”, – зазначили в Telegram

 

//
Exit mobile version