//

ФЕЙК | Instagram показує ваші публікації лише 7% підписників – Без Брехні

ФЕЙК | Instagram показує ваші публікації лише 7% підписників

«Instagram обмежує наші публікації, так що не більше 7% наших друзів бачать наші дописи», — починається вірусне повідомлення, поширене у стрічках різних соціальних мереж. Відповідно до його подальшого вмісту, якщо ви побачите певну публікацію, прокоментуєте її і поставите позначку вподобання, тоді рейтинг покращиться, а кількість користувачів, які зможуть переглянути цей допис, збільшиться. Фактчекінговий проєкт PolitiFact називає цю інформацію давнішньою і неправдивою.

Це повідомлення було спеціально позначено згідно із зусиллями платформи Facebook щодо боротьби дезінформацією у своїй новинній стрічці. Сама мережа Instagram надала пояснення стосовно цих пліток ще в січні 2019 року:

«Ми помітили зростання кількості публікацій про те, що Instagram обмежує охоплення ваших фотографій до 7% ваших підписників, і ми б хотіли це прояснити. Те, що пропонується на початку вашої стрічки, визначається тими публікаціями та обліковими записами, з якими ви найбільше взаємодієте, а також іншими чинниками, такими як своєчасність публікацій та частота користування Instagram, а також кількістю людей, на яких ви підписуєтесь тощо».

За повідомленням платформи Instagram він не вносив змін у рейтинг стрічок, і «ніколи не буде приховувати публікації від людей, на яких ви підписані». Треба просто продовжити перегляд стрічки, тоді можна побачити усе.

Тоді американський веб-сайт новин BuzzFeed News оприлюднив матеріал з таким заголовком: «Розслабтеся, Instagram не обмежує охоплення вашого улюбленого облікового запису на 7% підписників». Мережа Instagram може ускладнити пошук, але не обмежувати публікації.

«Цифра в 7% неточна», — сказав представник платформи. Лайки та коментарі не впливають на те, яка кількість підписників побачить певний допис.

Інформація, яку майданчик Instagram оприлюднив у своєму акаунті на платформі Twitter у 2019 році, досі є актуальною. З тих пір нічого не змінилося, про що представник сервісу Instagram повідомив ресурсу PolitiFact 2 лютого.

//
Exit mobile version