//

Трамп звинуватив вдову Джобса у витраті коштів на розповсюдження фейків – Без Брехні

Трамп звинуватив вдову Джобса у витраті коштів на розповсюдження фейків

Президент США Дональд Трамп звинуватив вдову Стіва Джобса в спонсорування поширення фейків. На думку Трампа, Лоурен Пауелл Джобс витрачає кошти на «радикальний» журнал The Atlantic.

«Стів Джобс не зрадіє, що його дружина даремно витрачає гроші, що він залишив, на невдалий лівацький радикальний журнал, який ведеться аферистом (Голдбергом) і вивергає фейковий новини і ненависть», – написав Трамп в Twitter, згадавши Джеффрі Голдберга – головного редактора видання.

«Подзвони їй, напиши, дай їй знати, що ти відчуваєш !!!» – закликав президент своїх передплатників.

Трамповскій твіт був відповіддю на повідомлення засновника студентського руху Чарлі Кірка, який написав раніше, що Лорен Пауелл Джобс в цьому році пожертвувала не менше 500 000 доларів на президентську кампанію Джо Байдена. Чарлі Кірк також повідомив в твіті, що контрольний пакет акцій The Atlantic належить вдові Джобса.

Днями з посиланням на власні джерела журнал The Atlantic опублікував матеріал, в якому повідомлялося: президент Трамп в 2018 році під час візиту до Франції скасував відвідування американського військового кладовища заявивши, що це кладовище повно невдахами. Пізніше Дональд Трамп відкинув ці звинувачення, назвавши інформацію “висмоктаним з пальця фейком».

 

//
Exit mobile version