//

Twitter поширить програму протидії фейковим політичним новинам напередодні виборів у США – Без Брехні

Twitter поширить програму протидії фейковим політичним новинам напередодні виборів у США

Twitter оголосив більш докладний звід правил по боротьбі з дезінформацією напередодні листопадових виборів в США. Починаючи з 17 вересня платформа буде позначати або видаляти твіти, пов’язані з фальсифікацією виборів або передчасними результатами виборів, розглядаючи ці категорії як найбільш ймовірні, здатні завдати безпосередньої шкоди.

“Розмова, що відбувається в Twitter, ніколи не буває важливішою, ніж під час виборів”, – йдеться в повідомленні Twitter, присвяченому новій політиці. “Твіттер – це місце, де люди приходять, щоб почути безпосередньо від обраних посадових осіб і кандидатів на посаду, саме сюди вони приходять, щоб знайти останні новини, і все частіше це невід’ємне джерело інформації про те, коли і як голосувати на виборах”.

Нові правила Twitter, швидше за все, призведуть до конфлікту платформи з президентом Трампом. За останні кілька місяців Трамп розіслав безліч твітів, що містять помилкові або оманливі заяви про листопадові вибори та процес голосування. Відповідно до цієї нової політики заплутані повідомлення, що стосуються підробки виборчих урн, результатів виборів і фальсифікації виборів, будуть перевірятися фактами або видалятися.

Адміністрація Трампа вже домовилася з Twitter про застосування перевірки фактів щодо твітів президента. Після того, як Twitter назвав фальшивий твіт про голосування поштою влітку, Трамп підписав розпорядження, спрямоване на скасування захисту, наданої платформам соціальних мереж через розділ 230 Закону про порядність в комунікаціях. На початку цього року Федеральну комісію зв’язку попросили переосмислити основний закон про Інтернет, але вона ще не прийняла рішення з цього приводу.

Facebook також оголосив, що буде позначати повідомлення кандидатів, які передчасно оголосили про перемогу. Facebook також заявив, що не буде приймати нову політичну рекламу за тиждень до листопадових виборів, і розширить свою роботу, щоб позначити повідомлення, які можуть фальсифікувати голосування. У минулому році Twitter заборонив всю політичну рекламу.

//
Exit mobile version