//

Workshop для викладачів, конкурс для студентів – Без Брехні

Workshop для викладачів, конкурс для студентів

На дня у Києві пройшов останній workshop для викладачів вишів з методології та практики фактчекінгу в рамках програми впровадження концепту в навчальний процес та поширення в регіональному журналістському середовищі.

Дворічна програма, яка реалізовувалась протягом 2017-2018 року за підтримки Посольства Республіки Чехія та Асоціації міжнародних справ (АМО, Чехія) включала в себе дві фази. У 2017 році відбулось 24 ознайомчі семінари для студентів на базі українських вишів де є кафедри журналістики чи соціальних комунікацій. Навчанням було охоплено понад 1200 майбутніх медійників.

У 2018 році заходи програми спрямовувались на викладачів. В рамках чотирьох дводенних тренінгів у Києві, Львові і Запоріжжі 48 викладачів отримали знання та практичні методичні навички для проведення аналогічних заходів у своїх навчальних заходах. Зворотнім зв’язком стали 38 семінарів, лекцій та тренінгів у 27 вишах України.

Остання фаза програми – підготовка студентами самостійних конкурсних фактчек-розслідувань на основі моніторингу та аналізу риторики місцевих політиків та державних діячів – добігає кінця 15 листопада. Вже надійшло більше 100 робіт. Оцінювання відбуватиметься протягом листопада, а у грудні буде проведена робоча конференція де 11 переможцям будуть вручені грошові премії від 1 до 5 000 грн.

//
Exit mobile version