//

НЕПРАВДА і МАНІПУЛЯЦІЯ від кандидатів ОПЗЖ у Слов’янську – Без Брехні

НЕПРАВДА і МАНІПУЛЯЦІЯ від кандидатів ОПЗЖ у Слов’янську

Напередодні другого туру місцевих виборів у Слов’янську (Донецька обл.), який має відбутися 22 листопада, інтернет-видання «Карачун» опублікувало матеріал під назвою «Кандидатуру Павла Придворова на должность мэра Славянска поддержали большинство глав ОТГ Донецкой области». Матеріал не має позначки «політична реклама», але стовідсотково такою є. Більш того, в ньому є усі ознаки маніпулювання з метою привернути голоси виборців на користь одного з кандидатів на посаду міського голови Слов’янська.

ТЕЗА 1. «В Славянске состоялся учредительный форум Ассоциации лидеров местного самоуправления Донетчины, которая объединила глав ОТГ и депутатов местных советов. Мэры крупнейших городов и депутаты районных, городских и поселковых советов области единогласно поддержали на пост главы Славянской ОТГ кандидатуру Павла Придворова, который стал лидером в первом туре выборов и имеет наибольшие шансы на победу во втором туре».

Про установчий форум Асоціації лідерів місцевого самоврядування Донеччини, яка об’єднала глав ОТГ і депутатів місцевих рад,  повідомив офіційний сайт «ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ». Щоправда, там інформація трохи відрізнялась від тієї, що подав «Карачун».

«Глави ОТГ і депутати місцевих рад Донецької області від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, які перемогли на минулих місцевих виборах, оголосили про створення Асоціації лідерів місцевого самоврядування Донеччини з метою ефективної співпраці та розвитку успішних громад. Одним з ініціаторів створення Асоціації став Павло Придворов – кандидат на пост мера Слов’янська, який переміг в першому турі і має найвищі шанси на перемогу у другому».

Мова йде лише про глав ОТГ і депутатів місцевих рад Донецької області тільки від «ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ».

На Донеччині усього 36 громад, в яких 25 жовтня проводилися місцеві вибори.  За цих виборів, представників від  політичної партїї «ОППОЗИЦИОНА ПЛАТФОРМа – ЗА ЖИТТЯ» було обрано таким чином:

Головами міських громад – 6 з 17

Головами селищних громад  – 2 з 8

Головами сільских громад – 4 з 9.

Тобто, від партїї «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» було обрано 12 голів місцевих громад. Це ніяк не «більшість», про яку йдеться у публікації. Відсутність конкретики (в даному випадку, мова йде про обранців тільки від однієї політичної сили) складає враження одностайної підтримки більшості голів громад на Донеччині.

 

ТЕЗА 2. «…Городу необходим настоящий хозяин, который начнет динамично развивать громаду, бороться с бедностью и безработицей, наведет порядок на улицах и во дворах, решит проблему водоснабжения, восстановит промышленность и дворцы культуры, создаст новые высокооплачиваемые рабочие места».

Майже всі наміри з переліку заяви представників «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ», які, на їх думку, має вирішити Павло Придворов, не входять до компетенції міського голови, якій діє згідно Закону про місцеве самоврядування.

 

ТЕЗА 3. «Благодаря нашему обращению и при поддержке народных депутатов ОППОЗИЦИОННОЙ ПЛАТФОРМЫ – ЗА ЖИЗНЬ в парламенте было принято постановление, которое обязывает Кабинет министров выделить средства для реконструкции объектов Второго Донецкого водовода и предусмотреть в следующем году финансирование на капитальный ремонт всей системы водоснабжения на Донбассе».

Водопостачання в населених пунктах Донецької області, дійсно потребує відновлення. Але кошти на модернізацію водогону керівники Донецької ОДА планують отримати від іноземних країн. Про це заявив голова Донецокої ОДА Павло Кириленко.

«Ними (швейцарцями – ред.) вже було перераховано 40 мільйонів євро через міжнародний банк на реалізацію проекту відновлення, модернізації і переформатування водопостачання КП «Компанія «Вода Донбасу. В нас є проект оновлення. В нього входить і оновлення Другого водоводу та інших об’єктів інфраструктури водопостачання в Донецькій області. В цілому на цей рік за участю міжнародних партнерів планувалося залучити близько ста мільйонів євро на реалізацію цієї програми», — повідомив Павло Кириленко.

Очільник Донеччини у своєму виступі не згадує про «постановление, которое обязывает Кабинет министров выделить средства для реконструкции объектов Второго Донецкого водовода»

 

Авторка: Наталка ПИШНА

//
Exit mobile version