//

Вінниця – це місто, де найлегше вести бізнес в Україні: правда чи ні? – Без Брехні

Вінниця – це місто, де найлегше вести бізнес в Україні: правда чи ні?

Вінницький міський голова Сергій Моргунов на своїй офіційній сторінці у мережі фейсбук повідомив про те, що рейтинг Regional Doing Business-2018 визначив саме Вінницю містом, де найлегше вести бізнес в Україні.

ВЕРДИКТ: ПРАВДА

Докази і аргументи:

Рейтинг Regional Doing Business-2018, який проводиться щороку, справді,  вимірює сприятливість інвестиційного клімату у регіонах. Саме на результати даного рейтингу посилався Вінницький міський голова у своїй заяві.

Результати даного рейтингу публікуються на сайті  Regional Doing Business-2018.

Оцінювання проводилось за адаптованою методологією Світового банку на основі опитування вітчизняних підприємців. У фокусі дослідження 6 напрямків взаємодії підприємців із владою, а саме: створення підприємства, сплата місцевих податків; одержання дозволів на будівництво; оформлення земельної ділянки під об’єкт нерухомості; приєднання до електромережі, якість електронних сервісів. Максимальний бал, який могли отримати регіони, – 600.

Як видно з рейтингу, Вінниччина не по всіх напрямах має найвищі бали.

Відповідно не в усіх напрямах посідає перше місце з-поміж 25-ти регіонів. Наприклад, така категорія, як «одержання дозволів на будівництво» – Вінницька область посідає тут аж 20 місце. А напрям «оформлення земельної ділянки» – тут Вінницький регіон на останньому, 25-му місті в рейтингу.

Та все ж за підсумками Вінницька область отримує першість у рейтингу.

Отже, слова Вінницького міського голови про те, що Вінниця – це місто, де найлегше вести бізнес в Україні,  – правда.

 

Автор: Сніжана Шпикина

//
Exit mobile version