//

Фейк про Буданова, який попередив “уважаємих житєлєй москви” не йти на парад – Без Брехні

Фейк про Буданова, який попередив “уважаємих житєлєй москви” не йти на парад

Щось у фейкарів з пту-гру геть тяжко з фантазією. Самі придумують страхачки – самі і «викривають».

Парад побєдбісся цього року провалився: їхав один старий танк, повітряну частину зовсім скасували, щоб раптом не залетіло привітання з України, а з «зарубіжних» гостей – лише азійські тимчасові союзники та Лукашенко. Глядачів пускали на парад обмежено та й нещодавній прильот безпілотника по башті Кремля значно зменшив кількість охочих перевірити надійність російської ппо.
Улюблений прийом роспропаганди для відвернення уваги в таких випадках – залякування. Оскільки за «кривавого пастора» в росії зараз Буданов, то і придумують фейк за його «участі».

В московському тг-каналі поширили скріншоти повідомлень, які нібито надсилав москвічам сам Буданов. Текст повідомлення не менш епічний за саме авторство. Буданов «пише»: «уважаємиє жителі москви» і застерігає їх не ходити на парад “аби чого не сталося”.

Буданова в жалості та шанобливому ставленні до росіян запідозрити складно, особливо після його останньої заяви, що всі росіяни в цілому світі – наша ціль.
Пєсков навіть встиг придумати, що саме через позицію Буданова й почалася «сво».
Таким чином повідомлення «від Буданова» виглядає особливо нелогічним для росіян. Ну не міг цей «кровопивця» попереджати москвічєй про небезпеку. Тобто фейк робили якісь не надто освідченні в останніх подіях виконавці. Просто взяли страшне прізвище і зліпили фейк, на який потім і «зреагували».
До речі вони ж навіть не написали прямо, що це не Буданов писав

//
Exit mobile version