Фейк про те що ордер на арешт Путіна – помста “таємного товариства педофілів” – Без Брехні
Пропаганда-СТОПФактчек

Фейк про те що ордер на арешт Путіна – помста “таємного товариства педофілів”

17 березня Міжнародний кримінальний суд видав ордер на арешт президента Росії Володимира Путіна. Російські пропагандисти почали атаку на прокурора Міжнародного кримінального суду Каріма Хана. Приводом став брат прокурора – колишній депутат парламенту Імран Ахмад Хан, який раніше був засуджений та відбував покарання за сексуальне домагання до неповнолітнього.

 

18 березня колишній депутат російської Держдуми Сергій Марков  написав у своєму Телеграм-каналі, видав конспірологічний пост, про те, що Карім Хан видав ордер на арешт Путіна в обмін на дострокове звільнення свого брата з ув’язнення. Логіка його наступна: брата випустили достроково, а за декілька днів Карім Хан видає ордер на арешт Путіна. Значить це була оплата.

Цю версію підхопили інші пропагандисти.

Одразу і спікерка МЗС Захарова “підтвердила” цю версію, щоправда лише частину про брата-педофіла.

Після не значить внаслідок. Дострокове звільнення брата прокурора жодним чином не пов’язане з ордером на арешт.

Навесні 2022 року суд визнав Імрана Ахмада Хана винним у сексуальному домаганні до 15-річного хлопчика у 2008 році. Його було засуджено до 18 місяців тюремного ув’язнення. За британським законодавством, якщо термін відбування вироку не перевищує двох років, злочинець звільняється умовно-достроково після відбуття половини терміна.  У лютому минув 9-місячний термін тюремного ув’язнення Хана, тобто половина з 18-ти, і наступні 9 місяців він перебуватиме на умовно-достроковому звільненні, після чого проведе 3 місяці під наглядом. У разі будь-якого порушення після умовно-дострокового звільнення, засудженого знову буде повернено до в’язниці.

ВИСНОВОК

  • Отже, звільнення Імрана Ахмада Хана не пов’язане з видачею ордера на арешт Володимира Путіна.
  • Окрім того Міжнародний кримінальний суд знаходиться в іншій юрисдикції, аніж суд, який судив брата. Тобто навіть побіжно Карім Хан вплинути на цей суд не міг.
Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja