//

За даними ГУР кремлівська пропаганда готує нову хвилю інформаційної війни з акцентом на п’ять нових/старих наративів – Без Брехні

За даними ГУР кремлівська пропаганда готує нову хвилю інформаційної війни з акцентом на п’ять нових/старих наративів

У так званій адміністрації російського бункерного диктатора затвердили тематику чергового етапу інформаційної війни проти українського суспільства на міжнародних партнерів нашої держави з метою дискредитації України та впливу на її партнерів у світі.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України на своїй верифіковані сторінці у мережі Facebook. «У Кремлі затвердили тематику нового етапу інформаційної війни проти України», – йдеться у повідомленні. http://surl.li/koniw

 

Зокрема, відповідна нарада за участі першого заступника керівника адміністрації путіна сергія кірієнка, кремлівських «технологів» та представників медіаресурсів відбулась 25 серпня. У результаті в Кремлі визначили п’ять тем, на яких найближчим часом зосередиться російська система дезінформації.

Перша. Наратив про «масову мобілізацію». Російська дезінформація поширюватиме тези, що начебто мобілізації підлягатимуть всі без винятку українці, незалежно від статі, віку, стану здоров’я, і що начебто мобілізація стосуватиметься неповнолітніх.

Друга, Кремль поширюватиме неправду про «зневіру українських партнерів у можливості перемоги». Йтиметься про уявні «договорняки» про «мир в обмін на території» і фейкові політичні угоди.

Третя. «Український контрнаступ не має успіхів». Йтиметься про начебто збільшення кількості поховань українських воїнів на прикладі кладовищ великих міст; про начебто відсутність успіхів на фронті при великих втратах, тиражування теми загибелі місцевих Захисників у кожному регіоні України; і про пошук винних в уявних «провалах» заради дискредитації українських воєначальників та чиновників.

Четверта. Про «тотальну корупцію», що начебто держава не бореться з корупцією – «бюджет розкрадається, закупівлі не проводяться», покарання для корупціонерів відсутнє.

П’ята, Кремль поширюватиме неправду про «прекрасне» життя на окупованих територіях, і зокрема, про начебто високі зарплати, низькі ціни, забезпечення всім необхідним; «розвиток» інфраструктури, відбудову зруйнованого житла тощо.

ГУР також закликав дотримуватися інформаційної гігієни та довіряти лише офіційним джерелам інформації.

Ми з свого боку закликаємо додатково орієнтуватися на матеріали фактчекерів, зокрема нашого ресурсу «БезБрехні» , де буквально вчора ми опублікували розлоге викриття великої «статті» у так званому видання «РИА новости», в якій пропагандисти зібрали більше 10 фейків якраз по тих наративах, що кремль вирішив активно поширювати найближчим часом. http://surl.li/qmhs

 

//
Exit mobile version