//

Новий старий фейк про бойових комарів – Без Брехні

Новий старий фейк про бойових комарів

Росіяни знову витягли свою маячню про бойових комарів. Мало їм було ганьби минулого разу, коли в ООН Небензю підняли на сміх. Ми детально це розбирали в матеріалі ФЕЙКИ постпреда рф у Радбезі ООН небензі про американських бойових комарів, яких може застосувати Україна

Цього разу їхню вигадку можна назвати “з хворої голови на здорову”.

Отже, читаємо по пунктах, що сказав генерал.

“Підтоплення “київським режимом” Херсонської області здатне ускладнити ситуацію, в тому числі з арбовірусними інфекціями”.


На цьому можна було б і закінчувати, адже Херсонську область затопили росіяни. Вчора Буданов оприлюднив чергову порцію доказів вини саме російських окупантів, звісно з того, що можна озвучувати. За годину до вибуху підрозділам з ГЕС була дана команда на евакуацію, потім приїхав російський спецназ і стався вибух.

Та пошукаємо логіку далі в російських звинуваченнях.

“Після спаду рівня води МОЖЛИВЕ формування осередків захворювань, що передаються комарами, в першу чергу лихоманки Західного Нілу”.


Тобто росіяни припускають, що можуть з’явитися комарі, які будуть переносниками лихоманки Західного Нілу. От тільки для цього треба, щоб комарі спершу заразилися від певних видів заражених перелітних птахів, які ще повинні прилетіти. А летіти їм нікуди, бо природні ареали їхнього проживання було змито потопом. Коли вода зійде, там буде пустеля, як уже зараз на місці Каховського водосховища.

Але припустимо, що таки з’явилися переносники цієї лихоманки. Де ж тут біологічна зброя і до чого тут США?

Геніальний (насправді ні) причинно-наслідковий зв’язок виголошує російський генерал: “А в них “патент” є”.

“Про високий рівень готовності США до перенесення інфікованих переносників свідчить патент на літальний апарат, який може переносити контейнер з комарями”, – торочить пропагандист.

Так, певний патент є і росіяни вже його намагалися видати минулого року за “доказ” чогось. Патент на дрон з контейнером був виданий ще у 2015 році винахіднику, який також “придумував” мішок для трупів з місця злочину, систему підводної вогнепальної зброї тощо. Це не розробка Пентагону, а плід фантазії ентузіаста. Та за 480 доларів можна отримати патент і на таке. В описі до патенту автор дійсно пропонує заражати “озброєних ворогів, бунтівників і групи потенційно ворожих цивільних осіб”, як в “старі добрі часи”, коли греки заражали криниці ворогів або татари закидали з катапульт в фортеці трупи тварин з чумою. Він серйозно наводить ці приклади, як обґрунтування ефективності застосування біологічної зброї. Але змушений визнати, що наразі використання “винаходу” неможливо, бо хімічна та біологічна зброя під забороною з 1972 року, тому припускає, що так можна було б годувати комарів якимось токсином, який буде вакцинувати людей, наприклад, від малярії.

Ніхто його ідеєю так і не надихнувся. Годувати комарів токсинами і сподіватися на результат – ненадійно. Як спрогнозувати куди вони полетять і кого укусять, запитували також в ООН у росії. Та питання “як комарі ідентифікують саме російських військових?” залишилося без відповіді Небензі.
Та повернімося до фантазій пропагандистів. Генерал з серйозним обличчям далі читає отой опис до патенту і заявляє, що комарі таки будуть заражати малярією.

Підсумуємо: лихоманка Західного Нілу через осушення після затоплення перетворюється в високу готовність комарів заражати малярією за допомогою дрону з патентом. Та все одно –  де тут Пентагон?
А дрони з цікавішими “контейнерами” у нас і без патентів є.

 

Матеріал підготовлено фахівцями видання “Брехунець” 

//
Exit mobile version