Фейковий відеоролик з Зеленським замість песика на телебаченні США – Без Брехні
ІнфографікаФактчек

Фейковий відеоролик з Зеленським замість песика на телебаченні США

Дискредитація та приниження керівництва України, особисто Президента Володимира Зеленського – один з ключових векторів пропаганди. Днями ціла низка пропагандистських сміттярок та телеграм-каналів на чолі із головним кремлівським пропагандистом соловйовим, поширила вкид, що нібито в одній з телепрограм на телебаченні США показали замість сюжету з кумедним песиком – виступ Зеленського. І це дуже потішило ведучих.

Чому це фейк – далі у матеріалі.

У вкиді із відео, який поширили пропагандисти є відповідний підпис: «На американском телевидении ведущие хотели показать смешной ролик и анонсировали его так: «Нетерпеливая собака гудит и лает на хозяина». Но, как и с чёрной дырой, что-то пошло не так и вместо щеночка показали видео про Зеленского, который снова что-то просит».

Одним з першопоширювачів вкиду були російські смітникові телеграм ресурси «ТелеДНО» (http://surl.li/ewtfs), «VLADTODAY» (http://surl.li/ewtge) ну і бридкоротий соловйов (http://surl.li/ewtij)

Ідея приниження у вкиді – не нова. І той же соловйов, і його «подруга» по дезинформаційному цеху кремлівських брехливих посіпак скабєєва часто обзивали Президента України Воломира Зеленського «кишеньковим песиком заходу», «собачкою, яка весь час щось просить». Говорити про етичність у контексті згадки цих людей абсолютно недоречно. Вони є не більше ніж інформаційними мавпами, які копіпастять меседжі очільника зоопарку. Пам’ятаєте сумнозвісне путінське: «хто обзивається – той сам так називається».

Про сюжет і прізвиськами Зеленського від пропагандистів – то все одного поля реп’яхи.

Щодо поточного вкиду про сюжет на американському ТV, то фальсифікація пропаганди викривається через найпростіший алгоритм пошуку оригінального відео з тими ведучими і сюжетом.

Оригінальному відео більше 5 років – сюжет на телеканалі KCCI, що віщає у США у штаті Айова був показаний в ефірі у серпні 2017 року. http://surl.li/ewtsa

Ролик на Ютуб так і підписаний: «News Anchors Can’t Stop Laughing At Honking Dog» – ведучі новин не можуть перестати сміятися над тим, як сигналить собака. В оригінальному сюжеті невеличкого песика зачинили у машині і він став на руль, і сигналить «хазяїнам».

У фейковому, сфальсифікованому відео для монтажу пропагандисти використали фрагмент із виступу Президента України у парламенті Великобританії під час нещодавнього візити очільника держави до цієї країни. http://surl.li/ewtuv

Про це свідчать сходи на задньому плані у сюжеті – вони є характерною деталлю приміщення парламенту Великобританії. Тож даний вкид – чергова дешевка таких же дешевих пропагандистів.

 

 

 

 

Ще по темі:

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja