Маніпуляції Арестовича і правда про його джерела – Без Брехні
Фактчек

Маніпуляції Арестовича і правда про його джерела

Отже, Арестович, побачивши який резонанс спричинила його заява про те, що “ракету збила ППО” вирішив “виправдатися”. Спершу посилався на зайнятість та втому. Але зрештою перейшов до звинувачень. Так “радник” все українське суспільство, яке обурилося його брехливій заяві, включно з Командувачем Повітряних Сил, обізвав:
“дерганным детским садом, которьій валится в истерику от определённых сочетаний слов”.


Тобто його заява “ППО збила ракету, вона впала на під’їзд і вибухнула” – це просто таке “поєднання слів”, яке нічого не значить.

А це все, що треба знати про джерела інформації “радника” (далі мовою оригіналу, не дивно що російською):
“Мой товарищ, бывший ПВОшник, шёл по улице в момент попадания. Он мне сказал, что на 100% слышал два взрыва и опознал, первый как работу ПВО. До сих пор он не ошибался. И был уверен, что ракету сбили”.

А ось так виглядає перевірка інформації від аналітика:
“Я быстро сверил новости в оставшиеся десять минут, увидел разные версии и решил их обсудить в эфире, как то, что заброшено в инфополе”.

І про ставлення до важливої чутливої інформації, яку він озвучує на мільйонну аудиторію:
“Месседж должен был бы звучать так: Есть версия, что сбила ракета ПВО. Есть такие-то признаки в ее пользу. Есть другая версия – прямое попадание в дом. А потом – то да се, да отвлеклись, да пошли по другой линии, это живой эфир. Если бы я был хоть чуть-чуть в форме, то вытянул бы линию”.

То да сьо, збили не збили, поєднання слів… Але, запам’ятайте: істеричний дитячий садок – це ми. Арестович нахамив і сказав, що пішов відпочити, а ви гребіться тут.

За годину Арестович видалив і це вибачення, повідомивши, що він таки говорив якісь слова, які вказують на те що це лише версія. Тобто тепер поєднання певних слів уже має значення?

Але чи чуєте ви у відео “судя по всему”? Арестович однозначно заперечує “Нет, ее збили, она упала на подьезд”.

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja