Бомбардування пологового будинку в Маріуполі було навмисним через фейк журналіста – Без Брехні
Пропаганда-СТОП

Бомбардування пологового будинку в Маріуполі було навмисним через фейк журналіста

Бомбардування пологового будинку в Маріуполі планувалося заздалегідь

Бомбардування пологового будинку в Маріуполі планувалося заздалегідь!

 

Вся країна знаходиться в шоковому стані після кадрів бомбардування пологового будинку та дитячої лікарні в Маріуполі.
Вщент розтрощені палати, жінки в крові і воронка від авіаційної бомби у два людських зрости заввишки – не випадковість і не помилка. Ситуація з пологовим будинком нагадує теракт зі збитим малазійським Боїнгом, коли російські терористи спершу раділи, потім намагалися перекласти вину на Україну, потім заперечували, ліплячи неймовірної тупості версії.

 

Цього разу навідником російських окупантів попрацював “журналіст” лєнти.ру Дмітрій Плотніков.

Саме він 8 березня видав матеріал, в якому “Ігор”, який приїхав з Криму, і в Маріуполі не був, розповів, що в Маріуполі з пологового будинку нібито вигнали всіх і облаштовують бойові позиції для оборони.

Фейк про “Азовців в пологовому будинку” моментально рознесли інші російські пропагандистські сайти, які раніше зображали ЗМІ.
Цю історію, уже як доконаний факт (і привід для бомбардування), повторила 9 березня за кілька годин до бомбардування речниця мзс росії марія захарова (37:54)

І сталося жахливе – по пологовому будинку здійснили авіаудар, щоб знищити “бойові точки Азова”

 

На відео з місця подій чітко видно, що в палатах немає жодних “бойових позицій” і ще за мить до вибуху вони функціонували як лікарня: на місці лишилися медикаменти, інструменти, всі меблі.

Одразу після появи перших фото з місця трагедії, на яких видно евакуацію поранених та вагітних жінок, росіяни змінили тактику: через пропагандиста соловйова було закинуто версію, що кадри з пологового будинку – постановочні: лікарня була порожня, а жіночок після бомбардування навмисне зігнали на руїни, щоб вони зіграли ролі поранених та евакуйованих.
Проте навряд ці цинічні “версії” матимуть сенс під час Гаазького трибуналу. Вплив вони можуть мати лише на “промиті” мізки населення Росії.
Справжні фото з місця подій коментарів не потребують:
Наразі відомо, що під час бомбардування пологового постраждало 20 людей. Вранці під завалами знайшли трьох загиблих, з них одна – дитина, 17 – поранені.
“Зачистка” Маріуполя і планувалася жахливою, як акт помсти мирному населенню українського Донбасу. Адже Маріуполь – це та ж сама Донецька область, що і Донецьк, от тільки обстріли Донецька – це звірство, а геноцид, голодна блокада та бомбардування Маріуполя – виявилося нормою.
Маріуполь – це Україна!
Автори: Наталія Бушковська, Олекса Шарабура
Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja