У рейтингу «Travel & Tourism Competitiveness Index» Україна постійно втрачала позиції   – Без Брехні
Інфографіка

У рейтингу «Travel & Tourism Competitiveness Index» Україна постійно втрачала позиції  

Даний рейтинг публікується раз на два роки, відображаючи позицію держави за привабливістю подорожей та туризму. Кожну з країн фахівці рейтингу оцінюють за 14 критеріями – від рівня державного регулювання галузі, безпеки, розвитку транспортного забезпечення до природнього та культурного розмаїття.

Маючи потужний туристичний потенціал, обумовлений і географією і культурно-історичною спадщиною, Україна за останні 10 років переважно втрачала позиції – в загальному положенні у рейтингу на три сходинки, а в окремих напрямках – на 5-15. Лише в окремих векторах вдалося поліпшити стан.

У 2014 році у зв’язку із анексією Криму з боку Російської Федерації та війни на сході, Україна взагалі не була включена до рейтингу Travel & Tourism Competitiveness Index.

 

PS. «БезБ» започатковав рубрику «10 років пАкращення». Підґрунтям для початку роботи над нею стало декілька меседжів, які активно використовували (інколи маніпулятивно) за часів вже попередньої влади та під час останніх президентських перегонів.  А саме:

  1. Україна і Польща, після розвалу соціалістичного блоку, мали  однаковий економічний потенціал, тому досягнення нашого західного сусіда часто згадують, як докір недолугості правлячої еліти нашої держави.
  2. «В Україні краще ніж у Росії» – даний меседж не конкретизує, за якими критеріями «краще». Звичайно, ми маємо безперечні досягнення в області демократії, народовладдя, волевиявленні громадян. Однак, є ще інший бік «медалі краще» – економічний. І тут не все так однозначно, зважаючи на те, що Росія – світовий постачальник нафти і газу.
  3. Період в 10 років був вибраний за наступних причин. По-перше, і «злочинна влада Януковича» у 2010 році і проєвропейська Порошенко у 2014 році отримали мандат виборців фактично під ідентичними гаслами: «Будуємо нову країну» («Партія регіонів»), «Жити по-новому» (БПП «Солідарність»). По-друге, під час правління кожна з «політичних еліт» пишалась своїми досягненнями, прорахунки і недоліки списуючи на «попєрєдників», або «злочинну владу». Водночас, після втрати керма керування країною, і перша, і друга еліти отримували різко негативний статус.

Враховуючи, що пересічний громадянин дуже часто опиняється в полоні маніпулятивної риторики або емоційних меседжів, «БезБ» говоритиме мовою фактів. Рубрика «10 років пАкращення» не носить формат викриття, але має на меті просвітницьку, пізнавальну функцію – надати фактичну, реалістичну картину економічного розвитку країни за останні 10 років.

Кожна публікація розкриватиме в доступній формі (через інфографіку і короткий опис) один із економічних або соціальних аспектів. До того ж, буде продемонстровано співвідношення показників України до Польщі і Росії.

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja