Топ меседжів проросійських «західних» експертів: росія подарувала землі Україні і переможе, коли поверне їх назад рф – Без Брехні
Пропаганда-СТОПФактчек

Топ меседжів проросійських «західних» експертів: росія подарувала землі Україні і переможе, коли поверне їх назад рф

Продовжуємо відслідковувати меседжі та заяви так званих «західних» експертів, які є рупорами кремля. У нових меседжах горе експерти не нафантазували хіба що марсіан. Деякі заяви навіть не вимагають глибоко спростування, бо нелогічні і суперечать здоровому глузду. Про що брехали і як маніпулювали, так звані, лідери думки, намагаючись впливати не громадян своєї країни – далі у матеріалі.

 

ВСЯ ТЕРИТОРІЯ СУЧАСНОЇ УКРАЇНИ БУЛА ПОДАРОВАНА ЇЙ РОСІЄЮ.

Старший науковий співробітник Лондонського центру політичних досліджень Александр Г. Марковськи, який народився та виріс в СРСР, у статті американському виданню American Thinker стверджує, що практично вся територія сучасної України була подарована їй росією.

«Західний експерт» поширює співзвучний російській пропаганді наратив про те, що «Україна – історично створена рф/нелегітимна держава», надаючи в такий спосіб росії примарне право забрати свої «подарунки» назад.

УКРАЇНА ПЕРЕМОЖЕ ЯКЩО ВІДДАСТЬ ЗЕМЛЮ РОСІЇ

Журналіст Дейв Андерсон у статті для ізраїльського англомовного видання The Jerusalem Post заявив, що Україна може перемогти у війні з росією, віддавши їй свою землю. Так вона зможе зберегти життя українських військових.

Андерсон поширює наратив, співзвучний з російським, про те, що «Україна має йти на переговори з росією», забуваючи про катастрофічні наслідки для населення України у разі такої «перемоги».

ЄВРОПЕЙСЬКЕ ВИРОБНИЦТВО СНАРЯДІВ ЗАХЛИНАЄТЬСЯ

Європейський дипломатичний кореспондент Генрі Фой у рубриці Opinion видання Financial Times стверджує: «Європейські заводи ледве виробляють достатньо снарядів, щоб забезпечити тижневі потреби України. Час очікування деяких боєприпасів подвоївся»

Фой просуває російський наратив, що «у Заходу закінчується зброя», з метою поширити депресивні настрої серед населення України у зв’язку з можливим подовженням часу очікування військової допомоги.

Так, та зброя що була на складах, але потужна економіка європейських країн вже почала програми з масового виробництва нових.

Вже сумнозвісний американський аналітик Брайан Берлетік на YouTube-каналі The New Atlas теж тлумачить, що нібито здатність Заходу озброювати Україну продовжує слабшати. Берлетік намагається дискредитувати союзників України, поширюючи дезінформацію про нібито слабкість країн Заходу в питанні забезпечення зброєю. Проте залишає за лаштунками те, які рішення прийняті у США та країнах ЄС для збільшення можливостей по допомозі Україні.

Ще по темі:

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja