Брехня Росії про те, що Віталій Кім втік з Миколаєва до Одеси – Без Брехні
Фактчек

Брехня Росії про те, що Віталій Кім втік з Миколаєва до Одеси

Російські змі уже декілька днів розповсюджують чутки нібито Віталій Кім покинув своє робоче місце. Таку “інформацію” надає чоловік з обмотаною навколо голови футболкою, який називає себе активістом. 

ТЕЗА: Нібито голова Миколаївської обласної адміністрації Віталій Кім втік до Одеси, побоюючись російських ударів.  

 

 

Віталій Кім зараз знаходиться на своєму робочому місці. В цьому легко переконатися, порівнявши інтер’єр кабінету, з якого він робить свої відеозвернення. На скріншотах до тексту можете самі побачити, що відео записуються з одного місця. Хіба що Кім з липня в Одесі, ще й генерала Марченка з собою прихопив для зйомок підробних відео :).  

Пізніше й сам Віталій Кім спростував цей фейк:

 “Чого боятись, якщо Україна зараз проривається вперед? Навпаки, зараз багато роботи, тому що треба будувати нові укріплення на території Херсонщини”.

Якщо подумати, то втеча Кіма зараз є нелогічною, адже коли були щоденні обстріли Миколаєва, ракетний удар по будівлі Миколаївської ОДА, Кім продовжував залишатись в місті. А зараз, коли обстрілів стало менше (8 у вересні проти 22 у серпні ), а ЗСУ жене окупантів в напрямку ВІД Миколаєва Кім раптово запанікував та втік би до Одеси? 

Успішний контрнаступ ЗСУ на Харківщині вплинув на їх моральний дух та мотивацію, тож залишається лише  поширювати чутки, щоб спробувати посіяти паніку. 

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja