Брехня російської пропаганди, що у Європі закінчується зброя і самим європейцям буде нічим захищатися – Без Брехні
ДніпропетровщинаФактчекФактчек-регіон

Брехня російської пропаганди, що у Європі закінчується зброя і самим європейцям буде нічим захищатися

Російська пропаганда у будь-який спосіб намагається крім того, що зруйнувати союзницькі відносини між Україною та Європою, то ще й інформаційно створити картинку, що крім того, що європейці втомилися від війни і скоро їм самим не буде чим захищатися. Мовляв, все віддали Україні, а у самих на складах пусто.

Такі вкиди поширюються у соціальних мережах, на рівні чуток і пліток, бо таким чином можа скоріше їх вживити в інфорпростір. Бо хто із пересічних європейців добирається до офіційної статистики чи офіційних прес-релізів. А от пообговорювати плітки – без проблем.

Проте, насправді ситуація діаметрально протилежна. І на одному прикладі можна розвінчати цей наратив російської пропаганди. Далі у матеріалі про те, як насправді нарощується військовий потенціал європейців.

 

Повномасштабна війна в Україні стала тим тригером, який зрушив з місця ситуацію, коли оборонні комплекси країн Європи перебували у напівсонному стані. Це тривало десятиліттями. Але зараз ситуація кардинально змінилася.

Німецький виробник озброєнь Rheinmetall заявляє про різке зростання замовлень на свою продукцію у той час, як європейські уряди прагнуть розширити свої оборонні можливості після повномасштабного вторгнення Росії в Україну. повідомила компанія, інформує видання DPA.

Rheinmetall зазначає, що підвищений попит на танки, боєприпаси, артилерію та інші види озброєнь допоміг їй збільшити продажі та операційний дохід.

«Зважаючи на зміну ситуації з безпекою, уряди прийняли далекосяжні рішення щодо військових закупівель. Тепер настав час їх реалізації, що відображено в наших перших великих замовленнях», – заявив генеральний директор виробника Армін Паппергер.

За його словами, лише за один тиждень липня компанія отримала замовлень на суму понад 7 мільярдів євро, що є рекордним показником для компанії. Також вона уклала контракти з німецькими військовими на постачання артилерійських і танкових боєприпасів в рамках розширеної довгострокової угоди про закупівлі.

За даними Rheinmetall, її продажі зросли на 6,4% до трохи менше 1,5 млрд євро у цьому кварталі. Операційні результати зросли на 3,5% до 118 млн євро.

Компанія стверджує, що боєприпаси стали потужним драйвером зростання продажів компанії, оскільки запаси німецьких військових сильно виснажені, крім того, існує значний попит з боку інших європейських країн.

Зростанню продажів Rheinmetall сприяє і те, що європейські країни купують в неї військову техніку через те, що передали значні запаси боєприпасів та іншого озброєння Україні.

Перед цим стало відомо, що в німецькій землі Північний Рейн-Вестфалія стартувало будівництво нового заводу збройового концерну Rheinmetall із виробництва деталей фюзеляжу сучасного винищувача F-35. Також компанія планує створити в Україні ремонтний центр для танків Leopard та іншої військової техніки.

ВИСНОВКИ

Російська пропаганда бреше про те, що європейцям не буде чим захищатися – насправді, країни Європи почали активно розгортати свій ВПК.

Приклад Rheinmetall – це приклад лише однієї країни, та одного концерну. А таких у Європі десятки. І всі вони нарощують потенціал і і виробництво, мають фінансування та ресурси. Що не можна сказати про рф.

 

Матеріал підготовлено фахівцями виданння “ЕКСПЕРТ-КР”

Ще по темі:

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja