БРЕХНЯ та БЛЕФ рф про “міжнародних партнерів” (продовження) – Без Брехні
Пропаганда-СТОПФактчек

БРЕХНЯ та БЛЕФ рф про “міжнародних партнерів” (продовження)

Днями ми викрили брехню та блеф кремля з приводу гучних заяв про «підтримку численних партнерів на всіх континентах». Цей меседж був оголошений очільниками країни-агресора на так званому «форумі Армія-22», куди із так званих «партнерів» приїхали лише делегації дев’яти африканських країн.

Без перебільшення у всіх постало питання – а чому ж на гучному заході не було представників, наприклад, ОДКБ – начебто багаторічних партнерів московії? Відповідь не забарилися. І вона ще раз підкреслює брехню і блеф кремля про партнерство і підтримку і демонструє, що рф поступово перетворюється на ще одну країну-ізгоя.

Як повідомляє сайт посольства США в Таджикистані, країни-учасники Організації договору про колективну безпеку (ОДКБ) Таджикистан, Киргизька Республіка та Казахстан проводять на території Таджикістану військові навчання «Регіональна співпраця-2022». http://surl.li/cstso

Також у спільних маневрах беруть участь військовослужбовці Узбекистану, Монголії та Пакистану.

Крім того і це ключове, Таджикистан відвідав Командувач Центрального командування США генерал Майкл Курила. В офіційному комюніке зазначається:

«Командувач Центральним командуванням США генерал Майкл Курила прибув з візитом до Душанбе, столиці Республіки Таджикистан, 15-16 червня з метою обговорення двостороннього співробітництва в галузі безпеки між Сполученими Штатами та Республікою Таджикистан. У ході свого візиту генерал Курила зустрівся з Президентом Республіки Таджикистан, Є.П. Емомалі Рахмоном, міністром оборони генерал-полковником Шералі Мірзо, начальником Генерального штабу Збройних сил Республіки Таджикистан генерал-лейтенантом Емомалі Собірзода, заступником голови Державного комітету національної безпеки генерал-лейтенантом Фарходом Камолзода, щоб обговорити спільні зусилля щодо зміцнення безпеки та безпеки підтримки збройних сил Таджикистану.

Під час зустрічей з офіційними особами Таджикистану генерал Курила підкреслив прихильність США до підтримки незалежності, суверенітету та територіальної цілісності Таджикистану. Генерал Курила підтвердив, що Центральне командування США підтримує операції Таджикистану щодо забезпечення безпеки кордонів, боротьби з тероризмом та незаконним обігом наркотиків. Він також підтвердив прихильність США до миру, процвітання, безпеки та прав людини у регіоні…»

Як то кажуть шах і мат. США активно зміцнюють своє положення на «близькому зарубіжжі», витісняючи вплив рф, яка крім погроз та претензій не може дати «партнерам» фактично нічого. Такий крок з боку Таджикистану – натяк на те, що проект ОДКБ вже напівмертвий.

Як зазначають аналітики Центру з протидії дезінформації при РНБО тандем США-Таджикистан стане плацдармом для дій США у регіоні проти росії. На підтвердження «міцного партнерства» США зобов’язалися виділити Таджикистану допомогу у розмірі понад $60 млн.

Ще один знаковий момент теж стався днями у Казахстані. Там скасували вивчення одразу трьох мов для першокласників з нового навчального року. Зокрема, і російської мови. У першому класі першачки будуть вчити тільки казахську, з другого додається російська (але на рівні з іншими іноземними мовами), з третього – англійська. Про це розповів міністр освіти Казахстану Асхат Аймагамбетов. http://surl.li/csttt

Дрібничка але приємно.

Ще по темі:

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja