БРЕХНЯ лаврова: 101-й версія мети «спецоперації», перемовини про зняття санкцій, євреї – найбільші антисеміти  – Без Брехні
Пропаганда-СТОПФактчек

БРЕХНЯ лаврова: 101-й версія мети «спецоперації», перемовини про зняття санкцій, євреї – найбільші антисеміти 

Днями сумна коняча голова, а по сумісництву –  очільник, так званого, МЗС фейкової крани сергій лавров вляпався в у антисимітський скандал, заявивши, що «найбільші антисеміти – самі ж євреї, і порівняв Президента України з гітлером, мовляв, у фюрера третього рейху теж було єврейське коріння, але він був нацистом. Ізраїль та низка країн вже висловили обурення.

Цю і багато інших маніпулятивних і брехливих меседжів лавров наплужив в інтерв’ю італійському телеканалу Rete4 (телеканал вже отримав на горіхи від Прем’єр-міністр Італії Маріо Драгі)  http://surl.li/bxgiu

Декілька з цих тез, які стосуються важливих для України питань, ми розберемо – покажемо чергову брехню кремля.

 

МЕСЕДЖ: «мета «спецоперації», яку проводить росія в Україні – «боротьба за свободу вибору для країн Азії, Африки та Латинської Америки та «звільнення світу від неоколоніального гніту Заходу»

Щось це нагадує? Так-так, радянщину часів холодної війни – «Пролетарии все стран – соединяйтесь», «Освобождение угнетенных народов от оков капитализма», «Борьба з мировым империализмом» і т.ін.

Щодо конкретики із цілями, так званої, спецоперації, то тут із конкретикою кремля все погано, і як то кажуть, – «разбрат та вихляння». І те, що заявив лавров – це чи не вже 101-а версія. Нагадаємо що було до того.

15 квітня говорячі вуса кремля, а саме прессекретар бункерного карлика, пєсков заявив, що цілями, так званої спецоперації, є: «…головне — це звільняти (території – ред.) таки від цих націоналістичних батальйонів». http://surl.li/budgz

11 квітня вже лавров заявив що, «… наша (російська) спеціальна військова операція покликана покласти край безоглядному розширенню і безоглядному курсу на повне домінування США та під ними інших західних країн на міжнародній арені…» http://surl.li/budgv

Слід нагадати, що 28 березня секретар ради безпеки росії патрушев наголосив, що метою війни в Україні «є не зміна київського режиму, як це намагаються подати на Заході, а захист людей від геноциду, демілітаризація та денацифікація України».

У той же день лавров також підтвердив, що «і демілітаризація, і денацифікація України є обов’язковим компонентом тих домовленостей, яких ми добиваємось». http://surl.li/budhn

Але все починалося зовсім інакше. Росія розпочинала війну проти України і виходила на перші раунди перемовин із наступними вимогами/цілями:

  • нейтралітет України та відмова від майбутнього вступу до НАТО;
  • демілітаризація та взаємне надання гарантій безпеки за австрійською моделлю;
  • «денацифікація»;
  • скасування «перешкод» для широкого вживання російської мови;
  • визнання так званих «ДНР» та «ЛНР»;
  • визнання анексованого Криму територією росії.

Як то кажуть – діагноз на «ліцо» – несіть пігулки.

 

МЕСЕДЖ 2: «ми ведем перемовини з Україною про зняття санкцій (мається на увазі і росії)»

 Тут теж лавров забрехався і видав бажане за дійсне. По-перше, на ерефію на поточний момент накладено понад 9000 різних санкцій. Велика кількість – ще з 2014 року за окупацію Криму та розпалювання війни на Сході України, значна – з початком повномасштабного вторгнення 24 лютого 2022 року. Переважна більшість цих санкцій – це санкції Євросоюзу, США, Великобританії, Канади, Австралії, Японії та інших країн. Тож питання зняття санкцій у перемовинах з Україною – не за адресою. Тут явно сумна коняка щось намудрила.

По-друге, питання зняття міжнародних санкцій з рф у рамках переговорного процесу між Україною та росією взагалі не обговорюється – у цій частині лаврову теж явно щось наснилося.

«Точно в рамках переговорного процесу зовсім не обговорюється проблематика глобальних міжнародних санкцій щодо росії. Оскільки досі не усунуті причини для їх запровадження світовою спільнотою, а саме окупація частини території України та віроломне порушення нашої територіальної цілісності та суверенітету. Ну і, зрозуміло, санкції не можуть обговорюватися з Україною без участі всіх інших країн, оскільки запроваджував їх увесь цивілізований світ у відповідь на абсолютну варварську поведінку росії», – про це заявив Михайло Подоляк, радник керівника Офісу Президента, учасник переговорної групи з української сторони. http://surl.li/bxatl

PS. Що стосується заяви, що нібито самі євреї є найбільшими анстисемітами, а сам гітлер мав єврейське коріння, то цими тезами лавров повтори два ключові міфи, які були запущенні в обіг у середині 70-х років саме пронациськими авторами. Вони не мають підтвердження та ставили за мету звинуватити самих євреїв – тобто жертв Холокосту – у створенні цього жахливого, варварського явища в історії людства.

 

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja