БРЕХНЯ ПАШИНЯНА ПРО ТЕ, ЩО ВІРМЕНІЯ НЕ ВІДПРАВЛЯЛА ЕРЕФІЇ ЛІТАКИ СУ-30 – Без Брехні
Пропаганда-СТОПФактчек

БРЕХНЯ ПАШИНЯНА ПРО ТЕ, ЩО ВІРМЕНІЯ НЕ ВІДПРАВЛЯЛА ЕРЕФІЇ ЛІТАКИ СУ-30

Росія всіма правдами і неправдами намагається або напряму втягнути країни ОДКБ у війну в Україні, або примусити їх надати озброєння та техніку. За даними Генштабу ЗСУ та ГУР МО в таких регіонах як Абхазія та Південна Осетії окупанти намагаються проводити приховану мобілізацію. Втягують у війну і Вірменію. Так за наявною інформацією, Вірменія відправила в росію 4 бойових літаки типу Су-30 з вірменськими пілотами «для використання в Україні» і спробувала ввести в оману світову громадськість, повідомив у п’ятницю турецький телеканал Haber Global.

Так, після перших повідомлень про відправку літаків, Вірменія, як пише телеканал, пішла шляхом «заперечення». Прем’єр-міністр країни Нікол Пашинян заявив, що «новини не відповідають дійсності», і сказав: «Наші літаки ніколи не залишали наших земель».

Однак супутникові знімки, які потрапили в розпорядження телеканалу, демонструють інше. На першому зі знімків, зроблених 18 березня 2022 року, на авіабазі у Вірменії видно 4 бойових літака типу Су-30. На другому знімку, зробленому 25 березня, в тому ж місці відсутні Су-30, на їх місці стоять Міг-29.

Повідомляється, що літаки були відправлені в Росію 23 березня 2022 року. Пунктом відправлення був аеропорт Еребуні в Єревані. О 12:50 за місцевим часом з нього вилетіли чотири винищувачі Су-30 з вірменськими пілотами. Літаки прибули в кінцевий пункт призначення, росію, о 13:14.

Канал зазначає, що, надавши свої літаки і пілотів у розпорядження російської армії, Вірменія стала партнером у вторгненні в Україну і стороною у війні, розпочатій росією.

Також повідомляється, що для того, щоб приховати передачу літаків, Вірменія спішно перекинула з Сирії 4 бойових літака типу Су-30.

Haber Global з посиланням на розвідувальні дані минулого місяця повідомив, що Вірменія передала в росію чотири винищувачі Су-30 разом з пілотами. http://surl.li/brceq

Посольство Вірменії в Україні пізніше спростувало передачу країною літаків російської федерації.

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja