Через рекламні акаунти пропаганда розганяє нове-старе ІПСО про розкрадання коштів міжнародної допомоги в Україні – Без Брехні
Фактчек

Через рекламні акаунти пропаганда розганяє нове-старе ІПСО про розкрадання коштів міжнародної допомоги в Україні

Як повідомляє Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки, на за допомогою мережі рекламних акаунтів пропагандисти кремля поширюють дописи, в яких українську владу звинувачують у розкраданні допомоги, яку міжнародні партнери надають для боротьби з рф. Мовляв, країни надають «мільярдну допомогу», а бійцям «досі не вистачає ресурсів».

 

«Це – далеко не перша спроба пропагандистів налаштувати українців проти влади та ослабити підтримку міжнародних партнерів. Насправді ж фактів розкрадання допомоги не фіксували ні партнери, ні міжнародні організації», – йдеться в повідомленні відомства. http://surl.li/gwzrq

У Центрі зазначили, що аби не дати ворогу посіяти паніку та розбрат в Україні, важливо не реагувати на ІПСО росіян. «Блокуйте подібні матеріали та надсилайте скарги до служби підтримки Facebook», – закликали українців.

Рекламні кампанії запустили зі сторінки у Facebook під назвою The newsr, яка маскується під «Новини та ЗМІ». За даними Центру стратегічних комунікацій, цю ІПСО запустили 7 травня, а сторінку створили 6 травня. «Станом на зараз вона не заблокована, тож усі її «реклами» ще можуть з’являтися у стрічках користувачів Facebook. Сам акаунт – порожній», – додають в повідомленні.

Ще по темі:

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja