Чергова фейкова обкладинка німецького журналу про Зеленського, якому не дали цукерок – Без Брехні
Фактчек

Чергова фейкова обкладинка німецького журналу про Зеленського, якому не дали цукерок

Кремлівські сайти та проросійські телеграм-канали поширюють нібито жовтневу обкладинку німецького сатиричного журналу Titanic, на якій зображений натовп дітей у геловінських костюмах  президента України Володимира Зеленського.

Роспропаганда вкотре використала метод підробки обкладинок відомих світових видань, аби на цей раз показати, що увага світу тепер прикута не до війни в Україні, а до ізраїльсько-палестинського конфлікту. Про цей фейк – далі в матеріалі.

 

 «Цього разу цукерок для всіх не вистачить». Натовп дітей у геловінських костюмах Зеленського стоять із порожніми відрами, усі цукерки дісталися хлопчикові, чиє вбрання відповідає світовому тренду – він вбраний у єврея», – з таким меседжем сайти-сміттярки та ворожі пропагандистські телеграм-канали поширювали обкладинку нібито німецького сатиричного журналу Titanic.

Однак це ФЕЙК – такого зображення ніколи не існувало, це фотошоп. На офіційному сайті видання бачимо, що останній випуск журналу вийшов у жовтні і має номер 10. А на обкладинці-підробці – номер 11. Крім того, фейкову обкладинку «випустили» у жовтні, що й доводить брехню, адже журнал Titanic виходить лише раз на місяць. http://surl.li/micrm

 

Поширюючи підроблені обкладинки відомих видань, ворожа пропаганда намагається створити ілюзію того, що увага світу прикута зараз не до війни росії проти України, а до Ізраїлю. Також відстежується тенденція, що пропагандисти взяли вектор на висміювання президента України Володимира Зеленського, показуючи його як інфантильного та незрілого лідера, ображеного на увесь світ.

Так, нещодавно ми спростовували фейкову обкладинку турецького журналу Le Man, на якій нібито зобразили розлюченого президента України Володимира Зеленського, який незадоволений тим, що увага світових ЗМІ прикута до ізраїльсько-палестинського конфлікту. http://surl.li/micqx

Щодо німецького видання Titanic, то його обкладинки вже підробляли фейкороби. Торік, також у жовтні, вони поширили обкладинку, на якій зобразили карикатуру на Зеленського. На обкладинці німецькою була написана фраза «вічний апетит». Мовляв, президент України – це «чорна діра, яка поглинає невичерпний потік грошей європейських платників податків». http://surl.li/micrf

Поширюючи подібні фейки, ворог намагається дискредитувати українську владу на світовій арені та створити враження, що світ втомився від війни в Україні, й уся увага тепер прикута до ізраїльсько-палестинського конфлікту.

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja