Чергові фейки дондонів-кадирівців про «перемоги» – Без Брехні
Фактчек

Чергові фейки дондонів-кадирівців про «перемоги»

Переможні режисовані відоси кадирівців, або заяви самого головно дон-дона про той чи інший «хероїчний подвиг» вже стали своєрідним мемом. Скільки разів вони видавали бажане за дійсне – важко перерахувати. Днями кадирівські горе-пропагандисти знову двічі провтикали з черговими «пабєдами».

 

Сам головний піхотинець бункерного диктатора опублікував у своє телеграм-каналі повідомлення, що його «хероїчні» тік-ток війська переможно зайняли населений пункт у Луганській області – Світличне.

Все б нічого, але є невелике але: це селище вже вісім років знаходиться на тимчасово окупованій території і захоплене, так званою «лнр». Відстань до лінії фронту, де йдуть бойові дії – близько 135 км.

Другий ляп про «перемогу» ще кумедніший, бо псевдоінформаційні рупори кадирова не спромоглися узгодити брехню своєї пропаганди із пропагандою центральних органів брехні ерефії. А там теж особливо не заморочувалися і напевно не читали і опублікували те, що «скинули зверху» від дон-дона.

Так рашистський телеграм-канал Readovka поширив добірку на кшталт – «зведення з фронту». В одному повідомленні, де цитуються слова кадирова, повідомляється з його ж слів, що селище Воєводино (Луганська область) взято штурмом і контролюється ерефськими військами. Також начебто зачищений від ЗСУ і ліс в районі селища.

А вже в наступному за цим повідомленні (напевно від іншого автора) повідомляється, що за Воєводино бої тільки почалися. І що, якщо вдасться його взяти, то це забезпечить можливість подальшого наступу в районі Сєвєродонецька. Ну тобто реальна ситуація, як ми розуміємо, не відповідає ні одному, ні іншому пропагандистському вкиду. А неузгодженість брехні говорить про те, що це… брехня.

Нагадаємо, ще декілька красномовних «ляпів» кадирова і його тік-ток воїнства, яке крім дешевих відосиків відзначилося варварськими вбивствами і тортурами мирного населення на київщині:

– на початку війни кадирівці запустили декілька роликів, де начебто селяни зустрічають їх обіймами та «хлібом-сіллю» – виявилося, що ролік знімали у Білорусі у Гомельські області.

– у березні сам кадиров поширив відео, записане, начебто із якогось бункера під Києвом з погрозами, що завтра він вже увійде в саме місто – як встановили за даними геолокації в цей час головний піхотинець не полишав території Чечні.

– вже у кінці березня кадиров «відзначився» молитвою на одній із заправок начебто під Маріуполем. Проте, за маркуванням з’ясувалося, що це російська мережа АЗС і в Україні таких станцій просто не існує.

– у квітні кадирівці випустили двосерійний «серіал» з Маріуполя. В одній серії вони начебто взяли в полон і допитували розвідника полку «Азов», який сам здався. А в іншій серії вели «жорстку» розмову на камеру вже з полоненим снайпером азовців. Проте роль обох полонених «грала» одна й та ж людина – місцевий безхатько, якого самі маріупольці упізнали, коли відео поширилося у соцмережах. Цього чоловіка часто підгодовували в одній із тамтешніх церков.

 

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja