Чому пропозиції кремля «сісти за стіл перемовин парламентарям» і «домовитися військовим» – маніпуляція і провокація – Без Брехні
Фактчек

Чому пропозиції кремля «сісти за стіл перемовин парламентарям» і «домовитися військовим» – маніпуляція і провокація

Останніми тижнями і днями, попре варварські ракетні обстріли країню-терористом українських міст та об’эктів інфраструктури, з кремля лунають дивні пропозиції про переговори.

Так ще 6 жовтня голова так званої ради федерації валентина матвієнко запропонувала делегації України на майданчику «парламентської двадцятки» в Індонезії негайно сісти за стіл переговорів та – «понять друг друга». http://surl.li/diuyl

13-14 жовтня через ерефське видання «Медуза» в інформаційний простір була вкинута думка, що у кремлі починає генеруватися ідея про, так зване, перемир’я на фронті – встановлення режиму припинення вогню. І нібито про це мають між собою домовитися… українські і російські військові. http://surl.li/diuyu

Чому ці «екзотичні» заяви – маніпуляція і провокація – пояснюємо!

 

Після фарсу рф з фейковими рефендумами на тимчасово окупованих територіях, Президент України 4 жовтня ввів в дію рішення РНБО України про неможливість вести переговори з нинішньою владою російської федерації. http://surl.li/diuzl

Тобто з боку України, як то кажуть, були спалені всі мости по будь-яким можливим перемовинам з нинішнім очільником кремля то його верхівкою.

Ми не можемо припускати, що цей радикальний і цілком обґрунтований крок з боку України був неочікуваним для москви, але за «дивним збігом обставин» саме після цього з території боліт посипалися «альтернативні» і достатньо оригінальні пропозиції про «діалог».

З одного боку пропозиція матвієнко про «понять друг друга» парламентарям та начебто непряма пропозиція домовитися військовим про режим припинення вогню – із різних площин. Де парламентарі, а де військові. Проте ці вкиди одного гатунку і однієї мети.

На перший погляд може здатися, що рф просто дійсно шукає альтернативні майданчики для перемовин (бо як кажуть фахівці, дуже потребує паузи у війні). Та кремль не був би кремлем у всій свої чекістські красі, аби, як завжди, не вкладав подвійний зміст у подібні пропозиції.

Звернення до парламентарів та військових штучно і маніпулятивно ставить їх начебто осторонь інших гілок української влади і управлінського адміністративного апарату держави. Так само штучно і маніпулятивно робиться натяк на те, що ці структури – парламент та військові – можуть приймати рішення самостійно. І ці рішення можуть не збігатися із позицією президента країни і його апарату, того ж РНБО і інших структур. А це вже перший крок до управлінського сепаратизму та розколу між гілками влади, розколу між військовими і цивільними структурами.

На прикладі парламенту ви вже це не так давно спостерігали, коли делегації представників від ОПЗЖ на чолі з сумнозвісним медведчуком у 2019-2022 роках літали у москву «дагавариваться» про газ, про мир, про «братскую поддержку».

До чого може призвести такий розкол у діях (якщо на це надіється кремль) – як мінімум до нагнітання протистояння у громадському суспільстві, намагання нав’язати суспільству штучну тематичну повістку для обговорення. На максимумі – до розколу (або розбалансування) саме в системі управляння державою, протиставлення (з можливим протистоянням у майбутньому) одних структур іншим, хаосу.

Тобто подвійне дно і провокативність подібних пропозицій, як то кажуть – «на ліцо».

У зверненні до парламентарів і військових проглядається, крім всього вище вказано, і одразу два ключових наративи ерефської пропаганди. Перший, що у Києві засіла «нацистська хунта» і суспільство її не підтримує (ну і взагалі бомблять то українські міста «нацисти», якими керує Києві, тобто влада воює проти свого ж народу). Тому треба говорити з тими, хто є представником народу, тобто парламентарями.

Другий наратив, який міг народитися тільки у схиблених мізках кремлівської пропаганди і, який взагалі не піддається ніякій логіці: ЗСУ – то, щось окреме само по собі, а українці – це теж щось окреме, яке до ЗСУ не має жодного відношення. Тому і виникла ідея «пусть воєнные договорятся».

ЯК ВИСНОВОК

Кремль залишається кремлем і будь-які пропозиції, навіть запаковані у ванільні обгортки з шовковими бантиками – це маніпуляція і провокація, яка має приховані змісти, або подвійні вектори дії. І вони направлені суто на користь рф.

 

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja