Чи безпечно ходити в спортзал під час пандемії коронавірусу | ПРАВДА і МІФИ – Без Брехні
Фактчек

Чи безпечно ходити в спортзал під час пандемії коронавірусу | ПРАВДА і МІФИ

Літня пора добігла кінця і для тих, хто активно займається спортом, постає питання – йти чи не йти у фітнес-клуб. Чи безпечно тренуватися у спортзалі – одне з тих, навколо якого формуються різні здогадки, фейки, міфи. Журналісти Associated Press розбиралися наскільки безпечні заняття у спорт-клубі, поки поширена пандемія COVID-19.

ПЕРЕВІРКА      

Це залежить від місця проживання та заходів безпеки, які вживаєте ви та ваш спортзал. Якщо захворювання на COVID-19 погано контролюється у вашому місці проживання, то, на думку експертів, краще триматися подалі від спортзалів. Однак, якщо ви живете в районі, де поширення захворювання серйозно контролюється, тренування у спортзалі є одним із способів мінімізувати ризик захворювання.

«Для того, щоб забезпечити відстань не менше шести футів між відвідувачами, тренажерний зал повинен вживати таких заходів: переміщення тренажерів, блокування ділянок, де проводяться заняття спорту, та обмеження кількості людей всередині приміщення», – каже доктор Мерібет Секстон, доцент кафедри інфекційних хвороб Університету Еморі.

«Уникнення роздягалень, власна пляшка з водою та використання дезінфікуючого засобу для рук також допомагає зменшити ризик заразитися», – говорить Секстон.

Американські центри контролю та профілактики захворювань також радять реєструватися на заняття в Інтернеті, а не особисто, та шукати по можливості тренування, які проходять на свіжому повітрі, а не в приміщенні. Персонал тренажерних залів повинен чистити тренажери між заняттями та регулярно протирати інші ділянки з речами, які постійно перебувають у контакті з відвідувачами. Такі профілактичні заходи вбивають віруси.

Також експерти кажуть, що по можливості у спортзалі слід надягати маски.

Секстон також пропонує брати із собою резервну маску. На випадок, якщо маска, яку ви вдягаєте, сильно запотіває. На думку вченої, така маска вже не годиться для використання.

Навіть для тих, хто проявляє обережність, спортзали становлять небезпеку. Багато людей перебуває в приміщенні, де вентиляція обмежена і дотримання соціальної дистанції може бути складним. Станом на зараз, найкращий варіант у випадку продовження пандемії, на думку Секстон, — це займатися спортом не у спортзалі .

«Якщо ви можете самостійно займатися фізичними вправами на вулиці, то це буде безпечніше, ніж у спортзалі», – сказала вона.

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja