Добірка чергових пропагандистських перфоменсів псевдозахідних журналістів та лідерів думки – Без Брехні
Пропаганда-СТОПФактчек

Добірка чергових пропагандистських перфоменсів псевдозахідних журналістів та лідерів думки

Практично кожного дня, напевно за якимось планом, «західні» консерви видають інформаційний ефір порції проросійських меседжів, що спрямовані вплинути на суспільну думку. Кремль діє за принципом – вода камінь точить. Далі у матеріалі «нові»-старі заяви кремлівських поплічників.

 

ПРИПИНЕННЯ ПОСТАЧАННЯ ЗБРОЇ УКРАЇНІ – ЗАПОРУКА МИРУ

Нідерландська журналістка Соня ван ден Енде на своїй сторінці у Twitter публікувала відео з мітингу проти Мюнхенської конференції з безпеки. Метою є поширити дезінформацію, що припинення  військової допомоги Україні стане запорукою миру.

США ПРОВОКУЮТЬ РОСІЮ

Засновник Pink Floyd Роджер Уотерс на YouTube-каналі newscotland-tv закликав президента США Джо Байдена до встановлення миру. Метою є звинуватити США у провокації росії та виправдати російську агресію й окупацію українських територій.

МИР В ОБМІН НА ТЕРИТОРІЇ

Американський журналіст Род Дрегер у виданні The American Conservative стверджував, що здача Україною територій Донбасу та Криму в обмін на мир була б прийнятною ціною для припинення війни. Метою є спонукати українців віддати окуповані території росії задля миру в усьому світі.

УКРАЇНА – ТЕРОРИСТИЧНА ДЕРЖАВА

Ліу Сівая – іспанська журналістка, блогерка, політолог та часта гостя на каталонському телебаченні російського походження. Блогерка час від часу відвідує тимчасово окупований Донецьк, звідки й робить «викривальні» репортажі про «злочини» українських військових.

Основним меседжем, який Ліу Сівая прагне донести в західний інфпростір, є те, що «Україна – терористична держава». Журналістка стверджує, що Україна використовує західну зброю задля обстрілу цивільного населення. Також вона натякає на контрабанду цієї зброї кримінальними угрупуваннями.

Ще по темі:

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja