Факти про кібератаку російських хакерів на сайти набільших портів у Європі – Без Брехні
Фактчек

Факти про кібератаку російських хакерів на сайти набільших портів у Європі

Росія веде гібридну війну. І крім війни на полі бою безпосередньо, а також інформаційної війни засобами пропаганди, країна-терорист веде активну кібервійну. Як проти України, так і проти західних країн.

Щодо України, то від початку повномасштабного вторгнення українські державні та приватні ресурси щоденно зазнавали від 100 до 400 кібератак. Крім того, за час війни були зафіксовані кібер атаки з боку рф на різні установи у Європі та США. Днями кремлівські хакери атакували сайти портової інфраструктури Нідерландів.

 

Проросійське хакерське угруповання NoName здійснило атаки на сайти нідерландських портів, зокрема й Роттердам – найбільший порт Європи. http://surl.li/ljbcp

Хакери здійснили DDoS-атаки, які передбачають скеровування великої кількості запитів на сайт для перевантаження серверів, проти портів Гронінгена, Амстердама, Роттердама і Ден Хелдера. У результаті сайти цих портів не були доступні протягом минулих вихідних і кілька годин у вівторок.

Адміністрація порту Роттердама повідомила, що, за її даними, кібератака здійснювалась із російських і сербських IP-адрес, але жодної іншої шкоди, окрім тимчасової недоступності сайту, не завдала.

Натомість системи, що використовуються для обробки портових відправлень, не були під загрозою, оскільки вони працюють на інших серверах.

Сама ж група NoName057(16) у своєму Telegram-каналі заявила, що кібератаки були відповіддю на намір Нідерландів придбати швейцарські танки Leopard для України.

Напередодні Національний центр кібербезпеки Швейцарії заявив про надзвичайно високу інтенсивність кібератак на урядові сайти й онлайн-портали країни, за якими стоїть проросійське угруповання NoName.

 

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja