Факти про розширення рекрутингової програми Міністерством оборони України по залученню чоловіків та жінок до лав ЗСУ – Без Брехні
ФактчекФактчек NEWS

Факти про розширення рекрутингової програми Міністерством оборони України по залученню чоловіків та жінок до лав ЗСУ

В рамках проєкту “Рекрутинг” Міністерство оборони підписало вже другу угоду з компаніє Work.ua, яка надаватиме послуги в інтересах армії безкоштовно. Про таку ініціативу повідомили у пресслужбі Міноборони

 

Угоду про співпрацю підписали заступниця міністра оборони Наталія Калмикова і співзасновник та СЕО Work.ua Артур Міхно.

За словами Калмикової, система сучасного підбору кадрів для ЗСУ має запрацювати якнайшвидше, адже війська потребують фахових спеціалістів, а люди мають чітко розуміти, в яку частину і на яку військову спеціальність вони йтимуть.

“Рекрутингова компанія надаватиме послуги в інтересах армії безкоштовно”, — зазначила Калмикова.

Зі свого боку компанія Work.ua готова запропонувати послуги для системного підходу щодо залучення військовозобов’язаних до лав ЗСУ.

“Сьогодні ЗСУ потребують дуже багато спеціалістів із цивільними спеціальностями. Це і водії, і слюсарі, і газозварники, і будівельники. Ми хочемо надати можливість підрозділам набирати фахових військовослужбовців, які мають відповідний досвід в цивільному житті. Ця співпраця зробить наше військо набагато ефективнішим”, — сказав керівник Work.ua.

Це вже друга рекрутингова компанія, з якою Міноборони уклало угоду. Оборонне відомство продовжує перемовини з низкою інших учасників ринку працевлаштування.

Це не перша ініціатива Міноборони по рекрутингу. Раніше  Міністерство оборони разом з організацією Lobby X запустили проєкт з рекрутингу до лав Збройних сил України.

«Проєкт дозволить людині обрати конкретний підрозділ на визначеній посаді, де його/її цивільний досвід буде найбільш корисним. В найближчий час в рамках проєкту ми плануємо підписати наступні угоди з рекрутинговими компаніями», – прокоментувала подію заступниця міністра оборони Наталія Калмикова

У свою чергу, Грезєв зауважив, що компанія Lobby X має великий досвід у пошуку кадрів для ЗСУ. «Армії потрібні люди різних професій –  від гранатометників і мінометників, до програмістів і кухарів. Співпраця із Міністерством оборони дозволить масштабувати ту роботу, яку ми проводили».

На початку листопада міністр оборони Рустем Умєров підписав наказ про затвердження Концепції військової кадрової політики до 2028 року, за якою головний акцент – задоволення потреб ЗСУ в людях.

Один з очікуваних результатів: в Україні функціонуватиме дієва система рекрутингу ЗСУ професійним і вмотивованим особовим складом.

 

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja