Факти про скандальний репортаж французьких журналістів зроблений на позиціях армії окупантів – Без Брехні
Фактчек

Факти про скандальний репортаж французьких журналістів зроблений на позиціях армії окупантів

Історія із скандальним відео сюжетом французького телеканалу TF1 із окопів російської армії без аналізу ситуації, констатації того, хто є агресором, має своє продовження. МЗС України зробило з цього приводу різку заяву.

 

Міністерство закордонних справ відреагувало на репортаж французького телеканалу TF1 з позицій російських окупаційних військ на захопленій території України. Про це у Twitter написав речник українського МЗС Олег Ніколенко

“Репортаж TF1Info про те, що російські війська планують знищити ще більше міст на окупованих територіях України, пробиває нове дно журналістики”, – зазначив Ніколенко.

Він підкреслив, що цим репортажем французькі журналісти просувають наратив про “міць російської армії”, чим паплюжать пам’ять тих, кого ця армія вбила. Також представник українського МЗС додав, що журналісти потрапили на окуповані території України у незаконний спосіб. http://surl.li/ljsug

Нагадаємо, що французький телеканал TF1 випустив репортаж, відзнятий на позиціях російських військових на окупованій території, без жодних згадок про ширший контекст війни Росії проти України.

Сюжет тривалістю менше 3 хвилин виклали на Youtube-каналі 15 червня, його переглянули понад 130 тисяч користувачів. Всього у каналу понад 230 тисяч підписників.

У відео є кадри дороги до російських позицій, відео зсередини бліндажів, короткі коментарі від російських військових про боєприпаси і дрони, які вони застосовують проти українських військових, кадри, як вони стріляють зі стрілецької зброї.

У закадровій начитці жодного разу не згадали, хто є агресором у війні, та не згадують жодних фактів з ширшого контексту, окрім того, що російські військові очікують контрнаступу ЗСУ і довго готувалися до нього.

Це вже не перше провокативне відео та репортаж такого гатунку. Пропаганда кремля усіляко намагається «затягти» на свою сторону західну пресу, щоб показати висвітлення війни у вигідному для себе сенсі.

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja