Факти про те, як партія “єдина росія” намагається використовувати фейкових ветеранів війни в Україні для підвищення рейтингу – Без Брехні
ФактчекФактчек NEWS

Факти про те, як партія “єдина росія” намагається використовувати фейкових ветеранів війни в Україні для підвищення рейтингу

Партія президента Росії Володимира Путіна “Єдина Росія” має намір залучити російських військовослужбовців, які воювали в Україні, в якості кандидатів на виборах у 2023 і 2024 роках. Експерти Інституту вивчення війни (ISW) проаналізували, для чого партія Путіна “Єдина Росія” хоче це зробити. Ймовірно, в такий спосіб вона спробує утвердитися як провоєнна партія РФ. http://surl.li/llhlp

 

Аналітики вказують: “Залучення військовослужбовців як політичних кандидатів під час війни є типовим для суспільства, яке проводить вибори, незалежно від того, наскільки чесними чи важливими вони є”.

Однак, на думку експертів, Кремль, ймовірно, має намір залучити військовослужбовців як кандидатів більшою мірою, ніж зазвичай, навіть у країні, що перебуває у стані війни.

У звіті підкреслюють: швидше за все, Кремль прагне використати кандидатів, які воювали в Україні, як публічне обличчя партії “Єдина Росія” на майбутніх виборах, щоб заручитися підтримкою військових та членів їхніх родин і утвердити “Єдину Росію” як політичну партію, що очолює провійськовий рух.

Разом із тим, на думку аналітиків, у такий спосіб Кремль спробує задобрити ультранаціоналістичну спільноту, не виконуючи при цьому основних її вимог.

Інститут вказав і на те, що повідомлення деяких джерел про те, що фінансист групи “Вагнера” Євген Пригожин закликав Росію припинити війну проти України, є помилковим.

Насправді, зазначають аналітики, Пригожин фактично закликав Росію до рішучої боротьби, яка або переможе Україну, або призведе до тимчасової російської поразки, яка стане каталізатором націоналістичного відродження Росії і створить умови для майбутньої перемоги.

У звіті ISW зазначають, що російський інформаційний простір висвітлює демографічні зміни в Росії таким чином, що націоналістичні ідеології, які лежать в основі війни в Україні, і надалі матимуть відлуння всередині країни.

За даними росЗМІ, населення Росії стрімко скорочується через рівень народжуваності і тривалості життя, а також відтік населення.

 

Ще по темі:

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja