Факти про загрозу масових обстрілів інфраструктури України росією взимку – Без Брехні
Фактчек

Факти про загрозу масових обстрілів інфраструктури України росією взимку

Минулої осені-зими росія розпочала регулярні масовані обстрілювали інфраструктуру України. Мета – залишити українців без світла і тепла, як казали пропагандисти – повернути у кам’яне століття. Однак, задуми агресорів залишилися лише задумами. Хоча енергетичні об’єкти України постраждали дуже суттєво. Чи є аналогічна загроза цього року? Наскільки ці обстріли будуть потужними? Далі декілька фактів про це.

 

ФАКТ 1. Минулоріч росія за один удар могла застосувати близько 100 ракет, аби завдати масованого удару по обʼєктах інфраструктури одразу в багатьох областях України. Зокрема 29 грудня 2022 року було зафіксовано запуск навіть більше ніж 100 ракет протягом доби, запущених по наших містах. В ГУР з цього приводу кажуть, що вже таких масованих ракетних ударів навряд чи будє. Речник ГУР Андрій Юсов повʼязує це з тим, що рашисти значною мірою вже використали свій ракетний запас і мають обмежені можливості у виробництві.

ФАКТ 2. За даними української розвідки, росіяни щомісяця виготовляють максимум до 100 ракет різних типів, це «Кинджал», «Калібр», Х-101/555, «Іскандер». І це оптимістичні розрахунки. Більше реальний показник – 60-70. Тобто за місяць вони роблять  стільки, скільки в 2022 році могли запускали за один раз. Тому стає цілком очевидно, що весь місячний запас вони не зможуть дозволити собі вистрілювати за одну атаку. Тим більше залишити свою країну взагалі без якогось запасу, все запустивши по Україні, вони також не можуть допустити.

ФАКТ 3. Ймовірно, що саме масовані ракетні атаки вже можуть залишитись позаду. Якщо проаналізувати останні обстріли, то зараз ворог все частіше бʼє точково по містах. Наприклад, днями «цілями» для рф були Київщина та Одещина, а місяць тому регулярно атакували Хмельниччина. Тому вірогідніше за все саме такої точкової тактики окупанти будуть дотримуватися найближчої осені-зими.

ФАКТ 4. Те, що росія не відмовилась від своїх планів занурити нас у повну темряву – це факт. У ЗСУ кажуть, що судячи з аналізу даних та планів окупантів, у кремлі переконані, що масовані ракетні удари були ефективними. А вони нібито просто не встигли повністю виконати завдання – не вистачило часу, ракет.

До того ж окрім ракет, росіяни зараз мають можливість активно і масово використовувати «шахеди» і освоїли тактику комбінованих ударів. Тож загроза залишається. Тому варто не нехтувати порадами, які дозволять підготуватися до можливих складних умов у осінньо-зимовий період.

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja