Факти про заяву Зеленського лідерам Африканського союзу щодо  мирних переговорі з рф – Без Брехні
Фактчек

Факти про заяву Зеленського лідерам Африканського союзу щодо  мирних переговорі з рф

Президент України Володимир Зеленський заявив, що мирні переговори з Росією можливі тільки після повного виведення російських військ з окупованих територій. Про це заявив очільник держави на прес-конференції в Києві  після переговорів із делегацією лідерів країн Африканського Союзу, передає Інтерфакс-Україна http://surl.li/ljsdq

 

“Сьогодні я чітко сказав неодноразово на нашій зустрічі – допустити будь-які переговори з Росією зараз, коли окупант на нашій землі, – це означає заморозити війну, заморозити біль і страждання…

Росія довго намагалася обдурити всіх із “Мінськом”. Очевидно, що Росія намагається зараз повернутися до своєї старої примітивної тактики обману. Але обдурити світ у Росії більше не вийде. Обдурити Україну точно неможливо. Ще раз наголошу: потрібен реальний мир, а отже – реальне виведення російських військ з усієї нашої незалежної землі”.

За словами Зеленського, він також “представив учасникам зустрічі результати наших зусиль у рамках двох експортних ініціатив – Чорноморської зернової та гуманітарної ініціативи “Зерно з України”. Ми реально допомагаємо світу і саме багатьом народам Африки, Азії, Європи зберігати соціальну стабільність і цінову передбачуваність на продовольчому ринку завдяки нашому експорту. Разом із партнерами працюємо над зерновими хабами в Африці”.

“Постачання продовольства має бути надійно гарантоване і право кожної людини на їжу має бути забезпечене припиненням будь-яких спроб таких держав, як Росія, використовувати загрозу голоду і соціальної нестабільності для шантажу народу. Звернувся до учасників зустрічі з пропозицією надати своє бачення того, як ми разом можемо ще більше зробити для продовольчої безпеки та створення зернових хабів”.

Зеленський також зауважив, що “Україна готова значно розширити освітні програми для студентів, зокрема в країнах Африканського континенту. Але, звісно, перш за все ми маємо відновити повну силу Статуту ООН. Принципи Статуту ООН. І припинити цю жорстоку російську агресію і звільнити нашу землю, наших людей від російського зла”.

16 червня в Україну прибула делегація з Африки, до якої увійшли президенти Південно-Африканської Республіки, Коморських островів, Сенегалу, Замбії та прем’єр Єгипту, а також спецпредставники Конго та Уганди.

они хочуть виступити миротворцями між Росією та Україною, а також домовитися про збільшення поставок на  свій континент зерна і добрив із цих двох країн.

 

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja