Фейк Скабєєвої про українську ракету на Воронежчині – Без Брехні
Пропаганда-СТОПФактчек

Фейк Скабєєвої про українську ракету на Воронежчині

Сьогодні російські терористи завдали неприцільних ударів балістичними ракетами по багатоповерхівках Києва. Звісно ж у звітах Конашенкова цією “високоточною зброєю” були уражені суто “військові цілі”: цехи з виробництва безпілотників та склади з ракетами.

 

Точність цю ми бачимо щоразу по зруйнованих житлових будинках. Але сьогодні нанотехнології вийшли на новий рівень – росіяни вирішили нарешті “бомбити Вороніж” і загубили ракету над своїм селом. В результаті – вулиці немає. Сім будинків пошкоджено/зруйновано.
UPD. Через день губернатор Воронежчини зізнався, що пошкоджено не сім, а сто будинків, тобто третина села та школа. 9 будинків вирішили “будувати заново”.

Інформагенції та пропагандисти росії про це повідомили скупенько, та й то через те, що витекло два відео зі спаленої вулиці. Стався “сход боєприпаса” з літака та й по всьому. Постраждалих відселять в санаторій. Все, розходимося, нічого цікавого, це ж російська ракета, значить не рахується. Одразу, щоб перебити увагу, перемикнутися на Білгородщину, де менші пошкодження обсмоктують у всіх барвах. Ну і звісно ж зловтішаються “ударами возмєздія” по Києву.

Та пропагандистка Скабєєва вирішила проявити ініціативу – написати про приліт на Воронежчині раніше, ніж отримала методичку. Тому сталося “неочікуване” – вона поширила фейк. Отже, за звичкою, Скабєєва звинуватила ЗСУ в обстрілі тепер уже Воронежчини. Нібито по Петропавлівці прилетіла саме українська ракета. І цей брехливий пост провисів у Скабєєвої цілу годину. В цей час уже й ТАСС і рашатудей та навіть Соловйов, з посиланням на міноборони рф, визнали, що це вони самі бомблять  росію. А у Скабєєвої все ще красувалася ця ганебна брехня.

Треба зазначити, що на телеграм-каналі вона публікує на день лише декілька постів, а не строчить, як інші пропагандисти. Тому увага до кожного повідомлення більша. Аж за півтори години Скабєєва тихцем без спростування видаляє пост і перебиває його “сиреною в Білгороді” та злорадним постом про Київ. Таким чином їм байдуже про що дурити власне населення, головне, щоб рівень ненависті до України підтримувати.

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja