Фейк для Путіна про взяття Кринок – Без Брехні
Фактчек

Фейк для Путіна про взяття Кринок

Сьогодні на всю Росію Шойгу виставив Путіна дурнем: він під час доповіді збрехав йому про “зачистку” Кринок. Але перед цим дурнем самого Шойгу виставив полковник Тєплінскій, який через голову доповів Путіну цю саму брехню.

 

З цієї брехні в шоці навіть найвідвертіші українофоби на кшталт “воєнкора варгонзо” та “воєнного освєдомітєля”. Справа була так. Полковник Тєплінскій вирішив під шумок роздачі нагород за зруйнування Авдіївки та безуспішний штурм Роботиного отримати і собі звання генерала. Для цього послав на гаражі в районі Кринок морпіхів та десантників, та не для захоплення плацдарму, а зняти відосик з установкою прапору.

Але навіть в операції “прапор на хвилинку” морпіхи зганьбилися. Це було перше у світі встановлення прапору на захопленій території на колінах. За весь п’ятнадцятисекундний ролик російські окупанти не наважилися, не те що повістити прапор на трубу, яка була позаду них, а навіть встати з колін на повний зріст.

 

Це свідчить про те, що ніякі Кринки не “їхні”, контролю над територією вони не мають, а відео – постановочне. Оперативне командування “Південь” брехню про зачищення плацдарму офіційно заперечило:

Інформацію про те, що відео – постановочне, підтвердили і самі окупанти в своїх тг-каналах. Там прямо заявляють, що Тєплінскій зняв кіно, доповів Путіну там поспішив в Москву – отримувати генерала.

Але оскільки Тєплінскій уже доповів напряму Путіну про таку “значну перемогу”, як прапор біля зруйнованого гаража, то Шойгу нічого не лишалося, окрім як піддакувати, щоб примазатися до “перемоги”. І байдуже, що Путін в розповіді суперечить сам собі: заявляє, що знає про зачистку та повний контроль і водночас що там ще залишилися ВСУ “в норах”.

 

А щоб показати, що Шойгу хоч якось контролює ситуацію, він набрехав, що окупанти не просто зачистити Кринки, а й захопили весь плацдарм аж до річки. І не просто захопили, а контролюють військами. На щастя для Шойгу у Путіна немає доступу до інтернету, де б він зміг довідатися правду, а придворна челядь не посміє підставляти Шойгу. А ось за долею Тєплінского після цієї витівки варто поспостерігати. Можливий тромб чи навіть падіння літака.

Ще по темі:

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja