ФЕЙК ГОЛОВНОГО ДОН-ДОН-ТІК-ТОК СПЕЦНАЗІВЦЯ РАССЄЇ ПРО МОЛИТВУ НА АЗС ПІД МАРІУПОЛЕМ – Без Брехні
Пропаганда-СТОПФактчек

ФЕЙК ГОЛОВНОГО ДОН-ДОН-ТІК-ТОК СПЕЦНАЗІВЦЯ РАССЄЇ ПРО МОЛИТВУ НА АЗС ПІД МАРІУПОЛЕМ

Вчора мережу підірвав черговий «героїчний подвиг» головного дон-дон-тік-ток спецназівця рассєї рамзана кадирова. Нібито головна бородата страшилка всіх москалів доїхав до самого Українського Маріуполя (чи навіть у сам Маріуполь) і десь там на АЗС його застав час вечірньої молитви. На поширеному фото кадиров стоїть навколішках та проводить ритуал. Так, ритуал він проводив – це правда. І навколішках стояв – теж правда (шкода, що поки не перед Українським Народом з привселюдними вибаченнями). А от те, що він був десь там на маріупольських теренах – суцільна брехня і фейк.

 

По-перше, впадає в очі майже ідеальна чистота на АЗС. Звичайно для головного дон-донщика могли знайти чистеньку місцину чи прибрати. Проте, околиці Маріуполя, а тим більше саме місто, після місячних бомбардувань рашистів виглядає, м’яко кажуть, трошки інакше.

По-друге, і це головне, ці тупі невігласи навіть не подумали про маскування локації, чи то вибору менш «стрьомної» локації. На задньому плані фото чітко видно бокс заправки із заправочними пістолетами та марками пального, кольоровим оформленням марок пального.

Так от, яскраві жовто-помаранчеві кольори, та характерний логотип із латинською літерою «Р», має… пальне «Pulsar», яке виробляє на продає російська компанія «Роснефть». Мережа АЗС з таким кольоровим забарвленням теж належить москальській компанії.

Більше того, нехитрий пошук дає інформацію про те, що «Pulsar», а саме марка «Pulsar-100» (високооктановий бензин) – це москальська гордість, яку вони почали випускати рік тому. Тож, дон-дон кадиров і на цей раз лоханувся з піаром.

Як ми пам’ятаємо, це вже не перша подібна інформаційна халепа кадирова і Ко. Тижнів два тому кадиров вже знімав відос із якогось підвалу та героїчно розказував, що він вже ледь не в центрі Києва. Але, як з’ясували розслідувачі (за геолокацією дзвінків з кадирівського телефону) рамзан-мана територію Чечні в той час не залишав.

Можна пригадати і суцільну дикість про особисте завдання із знешкодження ворога №1 – Степана Бендери.

Що сказати – може кадиров і піхотинець бункерного діда, але якийсь середньовічний піхотинець із самих-самих темних часів, коли навіть читати і писати забороняли.

В цьому ключі, цікаво – а яка у кадирки освіта? Не здивуюся, що класів п’ять…

 

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja